GPC U17
Termín: sobota, 20.4.2019
Uzavírka přihlášek: 19.4.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň Bílá Hora
Pořadatel: TJ Bílá Hora Plzeň
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Vrbka Tomáš | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 175 |
Jelínek Jaroslav | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Ječmínek Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 175 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Král Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Krejčí Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 125 |
Diviš David | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Orlík Tomáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Hošek Vojtěch | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Peychl Matěj | Klub: TJ Sokol Praha XIII | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Metlický Jakub | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jůza Petr | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavlica Lukáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kovář Milan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Suda Oliver | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Krulová Lucie | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 175 |
Kozempelová Kristina | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nachtmanová Karolína | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 175 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šmikmátorová Linda | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Stará Natálie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Muchová Justýna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 125 |
Kortusová Barbora | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Dušková Denisa | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hrušková Eliška | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |