2. GPB U13
Termín: sobota, 22.10.2016 - neděle, 23.10.2016
Uzavírka přihlášek: 21.10.2016
Typ turnaje: B
Kategorie: U13
Oblast: Česká republika
Místo: Praha - Hamr
Pořadatel: SK Hamr, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hurtík Jonáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Ret Daniel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 368 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Jelínek Jaroslav | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Procházka Tomáš | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Tancer Robin | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hnilica Petr | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Běhounek Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Šilhan Matěj | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Seidl Michal | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jeništa Pavel | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Slavík Matěj | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Nekvinda Petr | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čupa Vojtěch | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Král Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Ovčačík Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Müller Jakub | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Kovář Milan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Dvořák David | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Kučera Jakub | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Mrskoš Stanislav | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Kryeziu Dominik | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Oswald Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Hrubec Pavel | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Lecian Tobiáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Bláha Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Prek Štěpán | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Pospíšek Adam | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Fuciman Patrik | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Plánička Radek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Urbanec Tomáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Krejčí Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Vojtěch Adam | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Pastrňák Matěj | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Kurdiovský Lukáš | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Moura de Andrade Daniel | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kováč Dominik | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Šober Jakub | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Karafiát Jakub | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Havlíček Jaroslav | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dostál Tomáš | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Musil Martin | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Ickert Daniel | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Schroetter Štěpán | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Pálinkáš Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Urban Jan | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Pavlica Lukáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Foukal Aleš | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Beran František | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Zemanovič Ladislav | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kočárník Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šebesta Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Kozák Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Schinko Teodor Richard | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Simon Václav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Kozelský Štěpán | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Bittman Kryštof | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Franta Lukáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Štaffl Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Uhlík Ondřej | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Líbal Štěpán | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Lederer Jan | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Orlík Tomáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Rákosník Josef | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Rázl Jan | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Rzeplinski Matěj | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 400 |
Šolar Ondřej | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dvořák Daniel | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 368 |
Nyč Daniel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Maixnerová Petra | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Tyrmerová Magdalena | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 368 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Osladilová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Tvrdíková Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šolarová Tereza | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Malcová Klára | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Muchová Justýna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mrázková Barbora | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Stejskalová Eliška | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Stará Natálie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Pokorná Kateřina | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Skřivanová Julie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Fišerová Karolína | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Neubauerová Klára | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 368 |
Hejduková Karolína | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Bártová Apolena | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Kleiberová Julie | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Veselá Dorota | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Bílková Eliška | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Vašíčková Aneta | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Johnová Barbora | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Zavadilová Tereza | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Nachtmanová Karolína | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Hájková Linda | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Raithelová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Králíčková Barbora | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Bursová Barbora | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Kulhavá Veronika | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Soukupová Natálie | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Hartmannová Alžběta | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Bajcurová Nella | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Křížanová Tereza | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Slabá Natálie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Zsilayová Kateřina | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Giňová Nikola | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Vávrová Anna | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Pavelková Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Vyšehradská Lucie | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Veselá Barbora | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Kirschenbaum Lydia | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Durmiši Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Flachsová Markéta | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Klímová Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Klímová Klára | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Larischová Marta | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Korčmarošová Tereza | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Osičková Aneta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Petroušková Natálie | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Hulcová Viktorie | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Kobyláková Alžběta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Pávová Natálie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Bálintová Kristýna | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Karafiátová Aneta | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Kuptíková Gabriela | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 33-64 | Mix - body: 16 |
Žurková Valérie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kobyláková Andrea | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 32 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 400 |
Šilhavá Klára | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |