GPC U19
Termín: neděle, 13.10.2019
Uzavírka přihlášek: 12.10.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U19
Oblast: Praha
Místo: Praha ZM
Pořadatel: TJ Astra Zahradní Město, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bízek Vojtěch | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Nejedlý Petr | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mráz Šimon | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bhuiyan Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fürst Daniel | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Kubáček Jan | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Brázda Jáchym | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Havlík Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kott Matthias Damian | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Listopad Marek | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Patera Tomáš | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Gerginov Jáchym | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Janáček David | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matiska David | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Novák Jakub | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Tymeš Michal | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 108 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brachtl Adam | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 108 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jůza Petr | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šolarová Tereza | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Čermáková Magdaléna | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kobyláková Andrea | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hejduková Karolína | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Všetečková Anna | Klub: SK HIT Hradec Králové, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Bílková Eliška | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Karafiátová Aneta | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Stejskalová Hana | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Mitrovská Adéla | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Johnová Barbora | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Mathieu Sarah | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kobyláková Alžběta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |