OP U17
Termín: sobota, 12.4.2014
Uzavírka přihlášek: 11.4.2014
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U17
Oblast: Jižní Morava
Místo: Podivín
Pořadatel: TJ Slavoj Podivín
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bureš Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Gola Petr | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Paseka Daniel | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Šenk Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dostál Marek | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Zrza Bronislav | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Procházka Roman | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Vidrmert Matěj | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Čerbák Adam | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černotík Jaroslav | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 40 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Srncová Veronika | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Přikrylová Lenka | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Otáhalová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Randulová Natálie | Klub: BC Badmen Brno | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Syrovátková Lucie | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Mikšátková Barbora | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Zbořilová Marie | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Švecová Adéla | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: | Mix - body: |