GPC U13
Termín: neděle, 12.1.2020
Uzavírka přihlášek: 11.1.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Praha
Místo: Praha Vinoř
Pořadatel: SK Prosek Praha
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hort Nikola | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Bříza Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Matuška Jiří | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Svoboda Jakub | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Knytl Tomáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Švarc Jakub | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nechvátal Marek | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hašl Jakub | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Pihera Michal | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Horňák Adam | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Klaus Ondřej | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Calta Václav | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Skolil Filip | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kincl Štěpán | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Andreas Jonáš | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Dinh Duc Trung | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Sedlák Marek | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vágner Tobiáš | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kotyza Ondřej | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kopecký Tomáš | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Turoňová Adéla | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hermannová Pavlína | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Gerbelová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Vernerová Linda | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Šebestová Ema | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Abrahamová Adéla | Klub: BC AKTIV LUŽINY | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Oubrechtová Kateřina | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Berková Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Frimlová Agáta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Gnanová Adéla | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Pokorná Markéta | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Zátková Kristýna | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Koutská Alena | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Brtová Rozálie | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Helmová Valentina | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Frühaufová Gabriela | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |