OP U17
Termín: sobota, 17.11.2018
Uzavírka přihlášek: 16.11.2018
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U17
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň Doubravka
Pořadatel: TJ Sokol Doubravka
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Lešták Ladislav | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Rataj Vojtěch | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Šilhan Matěj | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Pánek Adam | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Svoboda Jindřich | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bado Lukáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wagner Adam | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Kováč Dominik | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Hilf Daniel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Hora Jan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Štěříková Natalie | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Nováková Veronika | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šmídová Martina | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Krupičková Aneta | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šenfeldová Bára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Gruberová Anna | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Korčmarošová Tereza | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Fuchsová Markéta | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |