GPC U13
Termín: sobota, 17.2.2024
Uzavírka přihlášek: 14.2.2024
Zahájení turnaje: 9:00
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Severní Morava
Místo: Orlová - Lutyně
Adresa haly: Masarykova 1313, Orlová - Lutyně
Datum žebříčku pro nasazení: 08.02.2024
Pořadatel: TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Kontakt na pořadatele: badminton-orlova@seznam.cz 725614142
Startovné: 200,- Kč za disciplínu
Kontakt: Tobola Jan
Disciplíny a kapacity hráčů
MS: 32WS: 32
XD: 32
MD: 16
WD: 16
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šimík Samuel | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ivan Filip | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Kráčmar Jiří | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3/4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Bezděk Matouš | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3/4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hromádko Šimon | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3/4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3/4 | Mix - body: 150 |
Hamerník Vojtěch | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3/4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3/4 | Mix - body: 150 |
Kudlák Tadeáš | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5/8 | Mix - body: 100 |
Bečka Čestmír | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5/8 | Mix - body: 100 |
Krutil Šimon | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3/4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krutil Matouš | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3/4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Schmied Martin | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5/8 | Mix - body: 100 |
Kalač Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9/16 | Mix - body: 50 |
Chaloupka Alexandr | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9/16 | Mix - body: 50 |
Antl Matyáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9/16 | Mix - body: 50 |
Šíma Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5/8 | Mix - body: 100 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Lišková Alžběta | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Fedorková Karolína | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Králová Viktorie | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 3/4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3/4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Guziurová Renáta | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 3/4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Antony Michelle | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3/4 | Mix - body: 150 |
Kalužová Gábina | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3/4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matysová Barbora | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3/4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5/8 | Mix - body: 100 |
Spurná Radmila | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9/16 | Mix - body: 50 |
Dudková Ema | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9/16 | Mix - body: 50 |
Wojáczková Sabina | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5/8 | Mix - body: 100 |
Kaňová Sofie | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9/16 | Mix - body: 50 |
Zarembová Nikola | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5/8 | Mix - body: 100 |
Lenomarová Eliška | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šedová Vendula | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3/4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3/4 | Mix - body: 150 |
Wierzgoňová Eva | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šefčíková Anita | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9/16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5/8 | Mix - body: 100 |
Sikorová Thea | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5/8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráč | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Antl Matyáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Kaňová Sofie |
Bečka Čestmír | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Schmied Martin | Partner - Mix: Matysová Barbora |
Bezděk Matouš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Hamerník Vojtěch | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Hromádko Šimon | Partner - Mix: Antony Michelle |
Hromádko Šimon | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Hamerník Vojtěch | Partner - Mix: Šedová Vendula |
Chaloupka Alexandr | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Kalač Ondřej | Partner - Mix: Spurná Radmila |
Ivan Filip | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Kráčmar Jiří | Partner - Mix: Guziurová Renáta |
Kalač Ondřej | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Chaloupka Alexandr | Partner - Mix: Dudková Ema |
Kráčmar Jiří | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Ivan Filip | Partner - Mix: Lišková Alžběta |
Krutil Šimon | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: Krutil Matouš | Partner - Mix: |
Krutil Matouš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: Krutil Šimon | Partner - Mix: |
Kudlák Tadeáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Šíma Ondřej | Partner - Mix: Šefčíková Anita |
Schmied Martin | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Bečka Čestmír | Partner - Mix: Zarembová Nikola |
Šíma Ondřej | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Kudlák Tadeáš | Partner - Mix: Wojáczková Sabina |
Šimík Samuel | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Hráčka | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Antony Michelle | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Lišková Alžběta | Partner - Mix: Hamerník Vojtěch |
Dudková Ema | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Spurná Radmila | Partner - Mix: Kalač Ondřej |
Fedorková Karolína | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Guziurová Renáta | Partner - Mix: |
Guziurová Renáta | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Fedorková Karolína | Partner - Mix: Ivan Filip |
Kalužová Gábina | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Králová Viktorie | Partner - Mix: |
Kaňová Sofie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Zarembová Nikola | Partner - Mix: Antl Matyáš |
Králová Viktorie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: Kalužová Gábina | Partner - Mix: |
Lenomarová Eliška | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Lišková Alžběta | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Antony Michelle | Partner - Mix: Kráčmar Jiří |
Matysová Barbora | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Šedová Vendula | Partner - Mix: Bečka Čestmír |
Sikorová Thea | Dvouhra: ne | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: Wojáczková Sabina | Partner - Mix: |
Spurná Radmila | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Dudková Ema | Partner - Mix: Chaloupka Alexandr |
Šedová Vendula | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Matysová Barbora | Partner - Mix: Hromádko Šimon |
Šefčíková Anita | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Kudlák Tadeáš |
Wierzgoňová Eva | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Wojáczková Sabina | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Sikorová Thea | Partner - Mix: Šíma Ondřej |
Zarembová Nikola | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Kaňová Sofie | Partner - Mix: Schmied Martin |