2. GPD U15
Termín: sobota, 5.5.2018
Uzavírka přihlášek: 4.5.2018
Typ turnaje: D
Kategorie: U15
Oblast: Praha
Místo: Praha - Vinoř
Pořadatel: SK Prosek Praha
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Srnec Adam | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Havránek Vojtěch | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Peychl Matěj | Klub: TJ Sokol Praha XIII | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Urban Jan | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Moravec Michal | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Jůza Petr | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Solar Jan | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Janáček David | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Čepela Marek | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Janíček Sebastian | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Pražský Šimon | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Pecka Matyáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Švarc Matěj | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Knytl Tomáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Urban Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Knytl Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Pešek Benjamin Oliver | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Špinar Ota | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Vaniš Daniel | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Zlatník Jiří | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Novák Ondřej | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Musil Martin | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Hort Arnošt | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pihera Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Šibrava Daniel | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Křenek David | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Knaislová Ella | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Treperová Ivana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Klímová Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Klímová Klára | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Karafiátová Aneta | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Sommerová Lucie | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Pavelková Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Chvalová Helena | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Sirůčková Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Paterová Lucie | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Kučerová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Malegová Veronika | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Pinkasová Alena | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Veselá Dorota | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Sedláčková Vanda | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Jeřábková Barbora | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Řeháková Ludmila | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Veverková Nela | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Češková Sára | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Osičková Aneta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Čutová Michaela | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Vicherová Dana | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Kohoutová Natalie | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |