GPC U13
Termín: neděle, 23.2.2020
Uzavírka přihlášek: 22.2.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Severní Čechy
Místo: Most
Pořadatel: Super Stars Most
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Klokan Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Langmajer Filip | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Šolc Jan | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Bříza Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Tichý Ondřej | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Moravec Prokop | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 88 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Bleyer Jan | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Mestic Samuel | Klub: Badminton Mníšek pod Brdy, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Niedermayerová Monika | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Ševelová Tereza | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Gerbelová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Čechová Tereza | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tomešová Karolína | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Burdová Veronika | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Abrahamová Adéla | Klub: BC AKTIV LUŽINY | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vajsejtlová Anna | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slavíčková Andrea | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hánová Markéta | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pargačová Kateřina | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čepeláková Lucie | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Riegerová Eliška | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Fialová Veronika | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |