GPC U13
Termín: sobota, 13.4.2019
Uzavírka přihlášek: 12.4.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Severní Morava
Místo: Orlová
Pořadatel: TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Raška Jakub | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Kupec Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Krawiec Matěj | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 175 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Oswald Vít | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Raška Libor | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hučík Adam | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Franek Vojtěch Michael | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kudrna Antonín | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Šústal Vojtěch | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Doležal David | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Pachlopník Robert | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fliglová Nela | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Čmielová Agáta | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Holá Bára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 175 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Čížová Veronika | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Honajzerová Eliška | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Slavíková Petra | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Šuhajová Lucie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wojewodová Marie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kovalčíková Kateřina | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pončová Eliška | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mayerová Natálie | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vavrečková Adéla | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fliglová Klára | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Závěšická Petra | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Goláňová Natálie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grednerová Sarah | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Řezáková Tereza | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mikulová Vendula | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |