GPD U17
Termín: neděle, 3.3.2019
Uzavírka přihlášek: 2.3.2019
Typ turnaje: D
Kategorie: U17
Oblast: Východní Čechy
Místo: Šumperk
Pořadatel: 1.Badmintonový klub Šumperk
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Lubeník Ondřej | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 125 |
Jurča Tomáš | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Havlíček Jaroslav | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Matoušek Mikuláš | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Černotík David | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Hořanský Matěj | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Urbanec Tomáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 7 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 100 |
Havlíček Vojtěch | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 8 | Dvouhra - body: 41 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pešát David | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jeništa Pavel | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Hubáček Matěj | Klub: 1.Badmintonový klub Šumperk | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Malý Petr | Klub: 1.Badmintonový klub Šumperk | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hořanská Barbora | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Mrázková Barbora | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Bártová Apolena | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 100 |
Durmiši Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Hrdinová Zuzana | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Sogelová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Cekotová Klára | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Šimonová Tereza | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 125 |