GPD U15
Termín: sobota, 19.10.2013
Uzavírka přihlášek: 18.10.2013
Typ turnaje: D
Kategorie: U15
Oblast: Jižní Čechy
Místo: České Budějovice
Pořadatel: TJ Sokol České Budějovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Dvořák Michal | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Perník Jan | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Oros Jan | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Jindra Pavel | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Dolanský Michal | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fiktus Ondřej | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Soběslavský Martin | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Tancer Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kolouch David | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Babka Stanislav | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Wiesner Jakub | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žďárský Daniel | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Klee Kevin | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Kraus Adam | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Filipová Natálie | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Kršíková Eliška | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Koudelková Lucie | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Hazuková Kateřina | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Borovková Jolana | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Kukačová Markéta | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Jakešová Kristína | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Koktavá Květa | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrubá Kateřina | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Klepetková Tereza | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Vondrů Tereza | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Vavrušková Sára | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |