VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený
Termín: sobota, 3.12.2016
Uzavírka přihlášek: 2.12.2016
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Severní Morava
Místo: Klimkovice
Pořadatel: TJ Sokol Klimkovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Pospíšek Adam | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kozelský Štěpán | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černotík David | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klein Viktor | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lubeník Ondřej | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Oswald Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matuš Vojtěch | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Waliszewski Marek | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pešát David | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hluší Richard | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Stiller Jan | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Petruška Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kostka Jaromír | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šíra Vojtěch | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Superata Viktor | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Frýdek Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Durčák Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-18 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kraus Martin | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-18 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Osladilová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skařupová Lucie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Larischová Marta | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hartmannová Alžběta | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Czajová Tereza | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chmelařová Beata | Klub: TJ Rožnov pod Radhoštěm | Dvouhra - umístění: 7 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |