GPD U13
Termín: sobota, 25.1.2020
Uzavírka přihlášek: 24.1.2020
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Brno Kuklenská
Pořadatel: SK Kuklenská Brno, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Trkan Gabriel | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vrbka Adam | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Foukal Ondřej | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vahalík Karel | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hamr Lukáš | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ondra Martin | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Häring Jakub | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kocurek Matyáš | Klub: 1.Badmintonový klub Šumperk | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Košuta Tobiáš | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Juřica Jáchym | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jašek Jakub | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šimeček Petr | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rubáš Vítězslav | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrtoň Prokop | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bezděk Šimon | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Trötzmüller Marek | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Sýkorová Karolína | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kratěnová Sofie | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fliglová Klára | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Strouhalová Klaudie | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kopečková Karolína | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ženatá Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Timto Nathalie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Leciánová Nina | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fröhlichová Eliška | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dobešová Michaela | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zachová Veronika | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Frýdková Amálie | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tulisová Adéla | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-20 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dejlová Tereza | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-20 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |