GPE50 U11
Termín: sobota, 6.5.2017
Uzavírka přihlášek: 5.5.2017
Typ turnaje: E50
Kategorie: U11
Oblast: Praha
Místo: Kralupy nad Vltavou
Pořadatel: SK Prosek Praha
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Titěra Filip | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čepela Marek | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 11 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Švarc Jakub | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mrázek Josef | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bubeník Viktor | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 7 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jirásek Kryštof | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kašpar Šimon | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vejvoda Jakub | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 13 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Čiháková Eliška | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šlosarová Natálie | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 11 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Palánová Veronika | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Osičková Erika | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pechová Lucie | Klub: BC AKTIV LUŽINY | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kocmanová Kristýna | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bíbová Justýna | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flusserová Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Marešová Alžběta | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Houžvíková Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 11 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dobrová Rozálie | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 13 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |