GPC U13 o POHÁR předsedy ZpčBaS
Termín: neděle, 19.11.2017
Uzavírka přihlášek: 18.11.2017
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň
Pořadatel: Západočeský badmintonový svaz
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Simon Václav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Štaffl Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Carda Dominik | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Kundrát David | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Pohlot Tomáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Zubr Tobiáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 90 |
Turhober Lukáš | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Veselík Hynek | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 7-8 | Mix - body: 66 |
Rašpl Matěj | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Srnec Adam | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Sedláčková Vanda | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Treperová Ivana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vaníčková Nikola | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Dvořáčková Adéla | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Dvořáková Anna | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Kocmanová Kristýna | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Kučerová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 90 |
Hnilicová Jana | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Pham Thi Heidi | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 7-8 | Mix - body: 66 |