2. GPC U13
Termín: sobota, 5.1.2013
Uzavírka přihlášek: 4.1.2013
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Podivín
Pořadatel: TJ Slavoj Podivín
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Kostrhun Daniel | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Procházka Roman | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Herzán David | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Vidrmert Vojtěch | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Šípek Kryštof | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šípek Patrik | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Martínek Jakub | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Paulík Jan | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Prek Štěpán | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hoda Filip | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Čerbák Adam | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Švec Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Prek Šimon | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Burian Jan | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Herzán Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Otáhalová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Chadimová Adéla | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Krejčí Adéla | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Šípková Tereza | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Syrovátková Šárka | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Zbořilová Anna | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 30 |
Galochová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Sejková Patricie | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Burianová Zuzana | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 30 |
Pacalová Lucie | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 30 |
Randulová Natálie | Klub: BC Badmen Brno | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |