GPE50 U11 Klimkovický plácal
Termín: pátek, 28.9.2018
Uzavírka přihlášek: 27.9.2018
Typ turnaje: E50
Kategorie: U11
Oblast: Severní Morava
Místo: Klimkovice
Pořadatel: TJ Sokol Klimkovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Thor Lukáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Oswald Vít | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 11 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prstek Daniel | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavlík Jan | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chovanec Matěj | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chudárek Lukáš | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrubý Mikuláš | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franek Vojtěch Michael | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Durčák Jakub | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Juřica Jáchym | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Poddaný Patrik | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Holá Bára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 11 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Piterková Nicol | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Honajzerová Eliška | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Axmanová Karolína | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dejlová Tereza | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chovancová Markéta | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mayerová Natálie | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skřivánková Emílie | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sýkorová Karolína | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Gregorová Marie Antonie | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselá Eliška | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jopková Eliška | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Demková Silvie | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |