GPC dospělých
Termín: sobota, 7.12.2013
Uzavírka přihlášek: 6.12.2013
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Severní Morava
Místo: Přerov
Pořadatel: SK Badminton Přerov, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Pokorný David | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Ptáček David | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Slavík Miroslav | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kožušník David | Klub: VSK VŠB - TU Ostrava | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Szarzec Adam | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Tlustý Lukáš | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klupa Matěj | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Schmied Martin | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kallus Michal | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavelka Jan | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zavadil Petr | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Frýza Ondřej | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jedzok Petr | Klub: SK UP Olomouc | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Koždoň Daniel | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Valcha Tomáš | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Budzel Filip | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Šot Michal | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hykel Tomáš | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Horut Tomáš | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žalmánek Jan | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Riedl Tomáš | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bičan Tomáš | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dupák Jan | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Halfar Jiří | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Slabý Martin | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Peterek Vít | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavelka Jiří | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hundhausen Adrian | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prudký Ladislav | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hánová Renata | Klub: VSK VŠB - TU Ostrava | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Jančatová Marta | Klub: VSK VŠB - TU Ostrava | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zbončáková Lenka | Klub: Ostrava Badminton Klub | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Grigárková Karolína | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Čajová Tereza | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Szewieczková Veronika | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Drapáčová Pavla | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Davidová Marika | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Přikrylová Lenka | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Bláhová Zuzana | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hlávková Irena | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Havlová Eva | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Turenová Jolana | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |