GPC Dospělí
Termín: neděle, 2.9.2012
Uzavírka přihlášek: 1.9.2012
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Východní Čechy
Místo: Dobruška
Pořadatel: TJ Sokol Dobruška
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hamáček Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Sváta Zdeněk | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Myšák Lukáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šváb Matěj | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hubáček Jan | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hodek Martin | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Měřička Jiří | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skočdopole Miroslav | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Steinfeld Filip | Klub: VŠTJ UK Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Smetana Václav | Klub: VŠTJ UK Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Horáček David | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kofroň Roman | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wsól Lukáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čapský Jakub | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šťásek Jan | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Skála Tomáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Maňásek Slavomír | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Tlustý Lukáš | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bureš Marek | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Smejkalová Eliška | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Ostrá Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Vacková Pavlína | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 60 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Hlavsová Daniela | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 60 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Hofmanová Petra | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |