2. GPB U19
Termín: sobota, 17.9.2016
Uzavírka přihlášek: 16.9.2016
Typ turnaje: B
Kategorie: U19
Oblast: Česká republika
Místo: Orlová - Lutyně
Pořadatel: TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Král Jiří | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bumbálek Kryštof | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 368 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šercl Jonatan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Blaník Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Králíček Jan | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Sebera Vojtěch | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Palán Václav | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 400 |
Twardzik Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Strnad Tomáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Hynek Tomáš | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 368 |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Abraham Tomáš | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Waller David | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Kulíšek Vít | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Slíva Martin | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Hájek David | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Mazurek Martin | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Kočí Jakub | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Láznička Jakub | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Valter Ondřej | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Twardzik Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Slíva Jan | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Závodný Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Synovec Pavel | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Němcová Nela | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Adámková Jana | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 368 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 368 |
Kubečková Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kobyláková Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Štroblová Vendula | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Sonnková Valentýna | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 400 |
Přikrylová Lenka | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Brožkovcová Veronika | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Otáhalová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Skuhrová Aneta | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chumchalová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Kuželová Tereza | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Frischová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Kubečková Tereza | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Moravcová Mia | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Svobodová Lenka | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Foukalová Iva | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Závodná Adéla | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Tichá Barbora | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Hejčlová Klára | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |