GPC U13
Termín: neděle, 30.8.2020
Uzavírka přihlášek: 29.8.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Severní Morava
Místo: Orlová
Datum žebříčku pro nasazení: 12.03.2020
Pořadatel: TJ Orlová - Lutyně, z.s.
Kontakt: Tobola Jan
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Oswald Vít | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kupec Ondřej | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Pavlík Jan | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Stebel Tobiáš | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Häring Jakub | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Moravec Kryštof | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Durčák Jakub | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kudrna Antonín | Klub: Kabal team Karviná | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Krop Filip | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kozielek Václav | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Chudárek Lukáš | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šuhajová Lucie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Honajzerová Eliška | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Holá Bára | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Königová Julie | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sýkorová Karolína | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Čmielová Agáta | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Grednerová Sarah | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Literáková Natálie | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Timto Nathalie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kratěnová Sofie | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Roiková Alena | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Burawa Sofie | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hanáčková Barbora | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Dejlová Tereza | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Pavlištíková Bára | Klub: Ostrava Badminton Klub | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Czajová Martina | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Glatzová Anna | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fojciková Aneta | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráč | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Chudárek Lukáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Sýkorová Karolína |
Sikora Patrik | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Hráčka | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Fedorková Michaela | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Grednerová Sarah | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Šuhajová Lucie | Partner - Mix: |
Königová Julie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: Kratěnová Sofie | Partner - Mix: |
Kratěnová Sofie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Königová Julie | Partner - Mix: Moravec Kryštof |
Sýkorová Karolína | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Dejlová Tereza | Partner - Mix: Chudárek Lukáš |
Šuhajová Lucie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Grednerová Sarah | Partner - Mix: |
Timto Nathalie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |