GPC U13
Termín: neděle, 24.3.2019
Uzavírka přihlášek: 23.3.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Západní Čechy
Místo: Aš
Pořadatel: Badminton VK Aš
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Štych Marek | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wasylkow Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kašša Marek | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselík Hynek | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dušek Dominik | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 118 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kopecký Tomáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 108 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žibrický Antonín | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7 | Dvouhra - body: 93 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Biedermann Heinz | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 8 | Dvouhra - body: 83 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselý Filip | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 68 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kubáková Barbora | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flusserová Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chládková Anežka | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wasylkowa Kateřina | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tichá Alžběta | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 118 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hánová Markéta | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 108 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Drobilová Eliška | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 7 | Dvouhra - body: 93 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Židová Anna Terezie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 8 | Dvouhra - body: 83 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vlachová Nikola | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skuhrovcová Eva | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flachsová Stela | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |