GPC Dospělí Vel.cena Kladna
Termín: sobota, 9.6.2012
Uzavírka přihlášek: 8.6.2012
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Střední Čechy
Místo: Kladno
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fridrich Václav | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Skrčený Daniel | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Konupka Jiří | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Holeček Jaroslav | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Kočí Josef | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Holubec Pavel | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štika Jan | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Schoř Marek | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 42 |
Fuksa Ladislav | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Popilka Pavel | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fišer Petr | Klub: TJ Sokol Poděbrady | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kyzlík Kamil | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jerman Pavel | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Chaloupka Miloš | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Louda Jiří | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hohenberger Petr | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Sklář David | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nigrin Daniel | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 42 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Dokládalová Klára | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Raditsch Tereza | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 42 |
Hončíková Martina | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Rombaldová Martina | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Kuchlerová Libuše | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Vavřičková Eva | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Skrčená Jovana | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 60 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Řehořová Miroslava | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 48 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Toncarová Barbora | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 48 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Broklová Zuzana | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 42 |
Hončíková Hana | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Smejkalová Dita | Klub: SK Jupiter | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |