2. GPD U13
Termín: sobota, 22.4.2017
Uzavírka přihlášek: 21.4.2017
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Praha
Místo: Radonice
Pořadatel: SK Radonice, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Solar Jan | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Blažek Matěj | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Urban Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Knytl Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Pražský Šimon | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Hašek Kristián | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Bartoš Jan | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Čepela Marek | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Kašpar Šimon | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Pekárek Vojtěch | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Hroch Filip | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavlíček Jakub | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Špinar Ota | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Titěra Filip | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Koranda Ondřej | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mrázek Josef | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bubeník Viktor | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Jirásek Kryštof | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tuháček Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Šamša Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šebek Jakub | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Kypet Hubert Maxmilián | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Cittová Pavlína | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Veverková Nela | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Vnoučková Karolína | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Koliášová Kateřina | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Davídková Alena | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Češková Sára | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Kučerová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Kropáčová Petra | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Vicherová Dana | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Sedláčková Vanda | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Osičková Erika | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Hanzlová Emma | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Brothánková Alena | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Dragounová Adéla | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Muchová Helena | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Slavíčková Kateřina | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Vránová Natálie | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Kocmanová Kristýna | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |