GPC U19 Opava
Termín: neděle, 3.10.2021
Uzavírka přihlášek: 29.9.2021
Typ turnaje: C
Kategorie: U19
Oblast: Severní Morava
Místo: Opava
Datum žebříčku pro nasazení: 23.09.2021
Pořadatel: SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Kontakt: Hromadová Olga
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Waliszewski Marek | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lubeník Ondřej | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Dostál Tomáš | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Glac Samuel | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Gratza Matyáš | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Petruška Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Oswald Michal | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Gilík Pavel | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vařák Boris | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kašpárek Adam | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Stoklasa Radek | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Stropek Matyáš | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kraus Martin | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kostka Jaromír | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Žurková Valérie | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrdinová Zuzana | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Adamčíková Aneta | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Kubánková Sára Karolína | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Cekotová Klára | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Šimonová Tereza | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Pavlíčková Antonie | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Zvěřinská Tereza | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Mičkerová Veronika | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Čížová Veronika | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hráč | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Dostál Tomáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Glac Samuel | Partner - Mix: |
Gilík Pavel | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Glac Samuel | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Dostál Tomáš | Partner - Mix: Cekotová Klára |
Gratza Matyáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Kašpárek Adam | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Kubánková Sára Karolína |
Kostka Jaromír | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Vařák Boris | Partner - Mix: |
Kraus Martin | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Lubeník Ondřej | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Matoušek Mikuláš | Dvouhra: ne | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Oswald Michal | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Petruška Ondřej | Partner - Mix: Zvěřinská Tereza |
Petruška Ondřej | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Oswald Michal | Partner - Mix: Čížová Veronika |
Stoklasa Radek | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Stropek Matyáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Vařák Boris | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Kostka Jaromír | Partner - Mix: |
Hráčka | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Adamčíková Aneta | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Kubánková Sára Karolína | Partner - Mix: |
Cekotová Klára | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Čížová Veronika | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Zvěřinská Tereza | Partner - Mix: Petruška Ondřej |
Hartmannová Alžběta | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Hrdinová Zuzana | Partner - Mix: |
Helešicová Barbora | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Lubeník Ondřej |
Hrdinová Zuzana | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Hartmannová Alžběta | Partner - Mix: Cielecký Matyáš |
Kubánková Sára Karolína | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Adamčíková Aneta | Partner - Mix: Kašpárek Adam |
Šimonová Tereza | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Zvěřinská Tereza | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Čížová Veronika | Partner - Mix: Oswald Michal |
Žurková Valérie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |