1. GPC U17
Termín: sobota, 4.2.2017
Uzavírka přihlášek: 3.2.2017
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Východní Čechy
Místo: Hradec Králové
Pořadatel: TJ Montas Hradec Králové
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Blažek Jan | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janoušek Petr | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dajčar Jan | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Jurča Tomáš | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kalina Ondřej | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kostelecký Jan | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Vojtěch Adam | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Nyč Adam | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Viesner Ondřej | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rybyšar Vojtěch | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Slach Filip | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Valentová Kateřina | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Kmoníčková Lenka | Klub: Badmintonový klub Holice, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Veselá Veronika | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Pazderková Nicole | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Mrázková Barbora | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Všetečková Anna | Klub: SK HIT Hradec Králové, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Šolarová Tereza | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |