1. GPB U19
Termín: sobota, 15.4.2017 - neděle, 16.4.2017
Uzavírka přihlášek: 14.4.2017
Typ turnaje: B
Kategorie: U19
Oblast: Česká republika
Místo: Most
Pořadatel: Super Stars Most
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Blaník Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lecian Kristian | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 368 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sebera Vojtěch | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šercl Jonatan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Abraham Tomáš | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Hynek Tomáš | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Twardzik Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 400 |
Hykyš Dominik | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Strnad Tomáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Waller David | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 368 |
Landgráf Martin | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Macák Jan | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Hájek David | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Dostál Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Morávek Michal | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Podivín Václav | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Závodný Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Vraštiak Jakub | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Černík Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Kozelský Matěj | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Metz Lukáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Dvořák Vojtěch | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Pohanka Pavel | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Broda Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Urban Michal | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Němcová Nela | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 400 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 400 |
Vacková Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 368 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mikezová Ilona | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Zuzáková Adéla | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 304 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Otáhalová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Škarková Anna | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Mikelová Kateřina | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 368 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 304 |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 208 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Šilhavá Radka | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Tichá Barbora | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Skuhrová Aneta | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Štroblová Vendula | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Závodná Adéla | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Kuželová Tereza | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 368 |
Čiháková Veronika | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Líbalová Šárka | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Skuhrová Julie | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Kmoníčková Lenka | Klub: Badmintonový klub Holice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Kohoutová Anna Natálie | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 304 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Chumchalová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Janošová Petra | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Červenková Tereza | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Šmídová Martina | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Vlášková Šárka | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 208 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 32 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 32 |
Srbová Adéla | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 112 |
Brožkovcová Veronika | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 208 | Mix - umístění: | Mix - body: |