GPC U19
Termín: neděle, 18.12.2022
Uzavírka přihlášek: 14.12.2022
Typ turnaje: C
Kategorie: U19
Oblast: Praha
Místo: Vinoř
Datum žebříčku pro nasazení: 08.12.2022
Pořadatel: BK METEOR PRAHA z.s.
Kontakt: Zimmerová Adéla
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Pálinkáš Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Havránek Vojtěch | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavlica Lukáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3/4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Orlík Tomáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3/4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Oros Daniel | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 125 |
Knytl Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hort Arnošt | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5/8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kučera Jakub | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 175 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Pinkasová Alena | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Frühaufová Hana | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3/4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 125 |
Pondělíková Veronika | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3/4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 175 |
Osičková Aneta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráč | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Erben Tomáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Havránek Vojtěch | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Pavlica Lukáš | Partner - Mix: |
Hort Arnošt | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Knytl Filip | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Kučera Jakub | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Matiska David | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Volejníková Bára |
Orlík Tomáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Flusserová Jana |
Oros Daniel | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Pálinkáš Ondřej | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Pavlica Lukáš | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Havránek Vojtěch | Partner - Mix: |
Petřina Michal | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Špinar Ota | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Hráčka | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Brožová Eva | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Flusserová Jana | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Orlík Tomáš |
Frühaufová Hana | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Oros Daniel |
Gerbelová Klára | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Osičková Aneta | Dvouhra: ne | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: Pinkasová Alena | Partner - Mix: |
Pinkasová Alena | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Osičková Aneta | Partner - Mix: |
Pondělíková Veronika | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Tománková Lucie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Volejníková Bára | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: Matiska David |
Vránová Natálie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ne | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |