GPC U13
Termín: sobota, 11.5.2019
Uzavírka přihlášek: 10.5.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Čechy
Místo: České Budějovice
Pořadatel: TJ Sokol České Budějovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Duda Jan | Klub: SK Dobrá Voda u Českých Budějovic | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Pražák Dennis | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Jurný Petr | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zubr Tobiáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Bubeník Viktor | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavliš Marek | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Šváb David | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hašek Kristián | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Klíma Kryštof | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 68 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Wollmann Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bednář jun. Jan | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Fiktus Martin | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 58 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Jirásek Kryštof | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Sixl Jan | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hron Štěpán | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 15-16 | Dvouhra - body: 35 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Reitinger Filip | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 15-16 | Dvouhra - body: 35 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Buchálek Adam | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Círek Lukáš | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Plch Tomáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vrchotický František | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fišerová Eva | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Hrabcová Nikola | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Reitingerová Stela | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Hnilicová Jana | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Šemberová Vanesa | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Pavlyková Tereza | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 113 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Vortelová Eliška | Klub: SK Dobrá Voda u Českých Budějovic | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Benešová Tereza | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Slavíčková Andrea | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 68 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Nutzová Laura | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 58 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kosařová Tereza | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Sýkorová Kateřina | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 15-16 | Dvouhra - body: 35 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |