GPC U17
Termín: neděle, 4.10.2020
Uzavírka přihlášek: 30.9.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Severní Morava
Místo: Opava
Pořadatel: SK Badminton Boreček Opava, z.s.
Kontakt: Hromadová Olga
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Dostál Tomáš | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Pešát David | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Lubeník Ondřej | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Danys Jakub | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Klimeš Vojtěch | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Zahradník Petr | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Gratza Matyáš | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Bojda Petr | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Kozielek Karel | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Cielecký Matyáš | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Brantal Martin | Klub: Ostrava Badminton Klub | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Slavík Jakub | Klub: Ostrava Badminton Klub | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Stropek Matyáš | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
David Lukáš | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Slívová Anna | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Pawliková Veronika | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Helešicová Barbora | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Horkelová Kateřina | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Šebestová Gabriela | Klub: Ostrava Badminton Klub | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hartmannová Alžběta | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Lazarová Natálie | Klub: Ostrava Badminton Klub | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Holasová Tereza | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Baranová Barbora | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Říhovská Andrea | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Klimešová Kateřina | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kubánková Sára Karolína | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Kniezková Kateřina | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Hráč | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Bojda Petr | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Kozielek Karel | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Hráčka | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Baranová Barbora | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Říhovská Andrea | Partner - Mix: |
Kniezková Kateřina | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Pawliková Veronika | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Říhovská Andrea | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Baranová Barbora | Partner - Mix: |
Šebestová Gabriela | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |