Radotín Cup
Termín: sobota, 23.4.2016 - neděle, 24.4.2016
Uzavírka přihlášek: 22.4.2016
Typ turnaje: D
Kategorie: U15
Oblast: Praha
Místo: Praha - Radotín
Pořadatel: TJ Sokol Radotín
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kokoř Pavel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Patera Tomáš | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Obhlídal Václav | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Havlík Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kubiš Daniel | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fürst Daniel | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Riegr Jakub | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Müller Jáchym | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flachs Dominik | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chval František | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Forejt Michal | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Volček Jan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Schumpeter Marek | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Listopad Marek | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 15-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kott Matthias Damian | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Uher Alexandr | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Komorous Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mátl Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hilf Daniel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prokop Lukáš | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kovář Štěpán | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Balín Martin | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Marek Ondřej | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Balín Tomáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Verbickij Daniel | Klub: TJ Týnec nad Sázavou | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mráček Ondřej | Klub: BC AKTIV LUŽINY | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Suchá Jitka | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ledvinková Barbora | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fenclová Anna | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Melíšková Karolína | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mathieu Sarah | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Truchlá Kateřina | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Trnková Andrea | Klub: Sokol Králův Dvůr | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vyšehradská Anna | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kejřová Martina | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrušková Eliška | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Blažíčková Veronika | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jahnová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dragounová Alžběta | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Škorpilová Klára | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |