GPC U13 kvalifikační
Termín: sobota, 12.5.2018
Uzavírka přihlášek: 11.5.2018
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Brno
Pořadatel: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Valouch Ondřej | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Havlíček Michael | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hrazdíra Patrik | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Rauš Filip | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Cirók Josef | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Horák Maxmilián | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Melcher Patrick | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fuchs Marek | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Chovanec Matěj | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Horák Samuel | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lorenc Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Thor Lukáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Surovčík Matyaš | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Fůkal Viktor | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Toman Michael | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dobeš Miroslav | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Herzán Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Trötzmüllerová Gabriela | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Ciróková Tereza | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Brázdová Klára | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Doubková Veronika | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Haratyková Nina | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Rubášová Zuzana | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Piterková Nicol | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Černá Helena | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Dobešová Markéta | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |