1.Liga Východ 2023/2024 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BA Olomouc - kvalifikace
OlomoucSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ovčačík Jan
- Chumchal Martin
- Pešát David
- Frýdek Jan
- Tlustý Lukáš
- Slavík Miroslav
- Ryba František
Ženy
- Koukalová Dominika
- Axmanová Karolína
- Vavrečková Anna
- Hrubá Viola
-
Badminton FSpS MU B
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Helar Ondřej
- Derka Jiří
- Hrazdíra Patrik
- Bureš Jiří
- Milič Luka
Ženy
- Trötzmüllerová Gabriela
- Otáhalová Barbora
- Ševčíková Martina
Náhradníci
- Reichman Jakub
- Pleska Josef
- Pleska Josef
-
Badminton FSpS MU B - kvalifikace
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Helar Ondřej
- Pleska Josef
- Reichman Jakub
- Lipka Jakub
- Bureš Jiří
- Paseka Daniel
- Mazúr Jakub
Ženy
- Trötzmüllerová Gabriela
- Ševčíková Martina
- Veselá Barbora
- Milová Tereza
-
BK Kopřivnice
KopřivniceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Cimosz Lukas
- Slíva Martin
- Buček Jan
- Sagáčik Jakub
Ženy
- Benišová Petra
- Skařupová Lucie
Náhradníci
- Raška Libor
- Kelnarová Eliška
- Raška Jakub
-
SK Brno Slatina B
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Benírške Štěpán
- Ludík Milan
- Vícen Jarolím
- Vrbka Tomáš
- Cirók Josef
Ženy
- Klapalová Adéla
- Fliglová Nela
- Ciróková Tereza
- Slobodová Natália
-
TJ Montas Hradec Králové
Hradec KrálovéSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Tvrdík Lukáš
- Šolar Ondřej
- Burget Adam
- Plánička Radek
- Aubus Marek
- Hubáček Jan
Ženy
- Kuchová Anna
- Jarošová Veronika
- Fuchsová Michaela
-
TJ Orlová - Lutyně
OrlováSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Budny Karol
- Slabý Martin
- Franek Lukáš
- Blaník Adam
- Kazmierczak Michal
- Lewandowski Jan
- Benbenek Václav
- Benbenek Václav
- Šelong Vojtěch
Ženy
- Orzechowicz Jessica
- Zimnol Daria
- Czajová Tereza
- Žwaková Jana
- Němcová Nela
Náhradníci
- Grednerová Sarah
-
TJ Slavoj Český Těšín
Český TěšínSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Szarzec Adam
- Stokfisz Szymon
- Kadlec Sebastián
- Rzeplinski Matěj
- Míra Patrik
- Mendrek Wojciech
Ženy
- Pawliková Veronika
- Stokfisz Kinga
- Kadlecová Olívia
-
TJ Sokol BC RSC Brno - Tuřany - kvalifikace
BrnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Dostál Marek
- Jelínek Petr
- Pokorný David
- Tichý Jakub
- Srnec Jan
- Dorazil Milan
Ženy
- Srncová Veronika
- Maixnerová Eliška
- Vrbová Barbora
- Jelínková Eliška
-
TJ Sokol Dobruška
DobruškaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Šváb Matěj
- Horák Jakub
- Patzák Lukáš
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
- Horáček David
Ženy
- Frolova Varvara
- Almalalha Raiia
- Bielobrovchuk Sofiia
- Kubečková Veronika
- Smejkalová Eliška
-
TJ Sokol Klimkovice B
OstravaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Waliszewski Marek
- Závodný Ondřej
- Ociepa Maciej
- Walentek Michal
- Vašátko Michal
- Tomala Petr
- Halfar Jiří
Ženy
- Petrušková Klára
- Kozempelová Kristina
Náhradníci
- Slíva David
- Metzová Lucie
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice
PardubiceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Skřivan Jakub
- Skála Tomáš
- Hamáček Michal
- Havlíček Vojtěch
- Grund Michal
Ženy
- Kulhánková Barbora
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBody -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga VýchodVítěz: TJ Sokol DobruškaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga východVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Klimkovice BRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2017 - 2018Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Dobruška BRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2015 - 2016Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2014 - 2015Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová LutyněRočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: BK Tatra KopřivniceRočník soutěže: 2010 - 2011Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová Lutyně