Extraliga 2023/2024 - Baráž
-
Utkání
Výběr kola
-
Baráž o Extraligu 2024/2025
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: SKB Český KrumlovBody: 2Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 0Zápasy: 4/3Sety: 14/11Body: 237/228Pořadí: 2Tým: BaC Kladno - barážBody: 1Remízy: 0Výhry: 0Prohry: 1Zápasy: 3/4Sety: 11/14Body: 228/237Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
B.O.Chance Ostrava Sportclub
Ridera Sport, Závodní 2885/86, 703 00 Ostrava-VítkoviceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Koljonen Kalle
- Filimon Collins
- Lievre Amaury
- Nielsen Sebastian Lassen
- Klausholm Oskar
- Søvndal Peder
- Olesen Niklas Lynge
- Eipe Joel Chacko Gamrath
- Šimko Jáchym
- Matula Jakub
Ženy
- Švábíková Tereza
- Cloteaux-Foucault Romane
- Růžičková Marie
- Klausholm Anna
- Meedom Benedicte Maarbjerg
-
BA Plzeň
Sportovní hala města Plzně, Krašovská 32Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Louda Jan
- Bosniuk Danylo
- Král Jiří
- Trecki Wiktor
- Reynolds Paul
Ženy
- Setien Erro Ania
- Krpatová Lucie
- Rüütel Helina
- Benediktová Klára
Náhradníci
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Valenta Bedřich
-
BaC Kladno - baráž
KladnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Krawczyk Adrian
- Běhounek Ondřej
- Morávek Michal
- Altera Jan
- Cybulski Robert
- Skrčený Daniel
Ženy
- Hankiewicz Paulina
- Skrčená Malvína
- Adámková Jana
-
Badminton FSpS MU
Mistrovské
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00, Brno Slatina
tituly 2Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bízek Vojtěch
- Synovec Pavel
- Dvořák Daniel
- Ehm Adam
- Palán Václav
- Šulc Adam
- Derka Jiří
Ženy
- Vargová Katarína
- Zelinková Michaela
- Kwasnik Dominika
- Jankowska Zuzanna
Náhradníci
- Hrazdíra Patrik
- Trötzmüllerová Gabriela
-
BK 1973 Benátky nad Jizerou
Mistrovské
CR Project badmintonové centrum náměstí 17.listopadu 493, Benátky n/J
tituly 9Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Singer Valentin
- Subhankar Dey
- Savin Cristian
- Kulíšek Vít
- Yakovlev Vyacheslav
- Swierczynski Mateusz
- Mikkelsen Mikkel
- Kjaer Rasmus
Ženy
- Körösi Agnes
- Andersen Irina
- Zuzáková Kateřina
- Hansen Rikke Soby
- Plawecka Julia
Náhradníci
- Kalkušová Karolína
- Müller Jakub
- Martinec Petr
-
BK Meteor Praha
Mistrovské
tělocvična ZŠ, Prachovická 340, Praha – Vinoř
tituly 8Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kwinta Dominik
- Martín Álvaro Leal
- Piris Carlos
- Hubáček Matěj
- Král Ondřej
- Rogalski Michal
- Szydlowski Przemyslaw
- Drančák Pavel
Ženy
- Maixnerová Petra
- Krulová Lucie
- Swierczynska Magdalena
- Bášová Alžběta
-
SK Brno Slatina
Mistrovské
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00 Brno Slatina
tituly 1Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vittinghus Hans-Kristian
- Svendsen Victor
- Nikolov Daniel Lachezarov
- Muhammad Andi Fadel
- Janoštík Jan
- Brázda Tadeáš
- Hall Adam
- Bay Jeppe
Ženy
- Gilmour Kirsty
- Hart Jordan
- Van Coppenolle Sharleen Tallulah
- Lundgaard Hansen Sara
- Marczak Kornelie
-
SKB Český Krumlov
Sportovní hala, Chvalšinská 111, 381 01 Český KrumlovSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Maňásek Pavel
- Fuciman Patrik
- Janáček Jaromír
- Jakeš Marek
- Švejda Tomáš
Ženy
- Černá Lucie
- Hořínková Soňa
- Fišerová Eva
- Mikešová Eliška
Náhradníci
- Puffr Matyáš
-
TJ Sokol Klimkovice
Sportovní Centrum Fajne, Generála Sochora 6213/12a, 708 00 Ostrava-PorubaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Gysel Léo Van
- Szymanowski Mikolaj
- Holub Lukáš
- Kopřiva Dominik
- Budzel Filip
- Søndergaard Andreas
Ženy
- Popovska Hristomira
- Osladilová Kateřina
Náhradníci
- Petrušková Klára
- Slíva David
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Černá LucieTým: SKB Český KrumlovVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:0Body: 67:42Pořadí: 2Jméno: Cybulski RobertTým: BaC Kladno - barážVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:1Body: 79:61Pořadí: 3Jméno: Jakeš MarekTým: SKB Český KrumlovVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:2Body: 50:51Pořadí: 4Jméno: Švejda TomášTým: SKB Český KrumlovVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 56:47Pořadí: 5Jméno: Hořínková SoňaTým: SKB Český KrumlovVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 57:57Pořadí: 6Jméno: Hankiewicz PaulinaTým: BaC Kladno - barážVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 57:57Pořadí: 7Jméno: Janáček JaromírTým: SKB Český KrumlovVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:3Body: 71:60Pořadí: 8Jméno: Běhounek OndřejTým: BaC Kladno - barážVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:4Body: 56:59Pořadí: 9Jméno: Maňásek PavelTým: SKB Český KrumlovVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:5Body: 76:93Pořadí: 10Jméno: Altera JanTým: BaC Kladno - barážVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 14:33Pořadí: 11Jméno: Morávek MichalTým: BaC Kladno - barážVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 2:3Body: 51:50Pořadí: 12Jméno: Skrčený DanielTým: BaC Kladno - barážVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 2:3Body: 51:50Pořadí: 13Jméno: Adámková JanaTým: BaC Kladno - barážVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 42:67 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: ExtraligaVítěz: SK STAVOS Brno SlatinaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: Compo Praha ExtraligaVítěz: TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice ARočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: TJ Sokol Veselý Jehnice ARočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: So.Veselý Brno Jehnice A