Extraliga 2023/2024 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
Čtvrtfinále
-
Semifinále
-
o 3. místo
-
Finále
-
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
B.O.Chance Ostrava Sportclub
Ridera Sport, Závodní 2885/86, 703 00 Ostrava-VítkoviceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Koljonen Kalle
- Filimon Collins
- Lievre Amaury
- Nielsen Sebastian Lassen
- Klausholm Oskar
- Søvndal Peder
- Olesen Niklas Lynge
- Eipe Joel Chacko Gamrath
- Šimko Jáchym
- Matula Jakub
Ženy
- Švábíková Tereza
- Cloteaux-Foucault Romane
- Růžičková Marie
- Klausholm Anna
- Meedom Benedicte Maarbjerg
-
BA Plzeň
Sportovní hala města Plzně, Krašovská 32Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Louda Jan
- Bosniuk Danylo
- Král Jiří
- Trecki Wiktor
- Reynolds Paul
Ženy
- Setien Erro Ania
- Krpatová Lucie
- Rüütel Helina
- Benediktová Klára
Náhradníci
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Valenta Bedřich
-
BaC Kladno - baráž
KladnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Krawczyk Adrian
- Běhounek Ondřej
- Morávek Michal
- Altera Jan
- Cybulski Robert
- Skrčený Daniel
Ženy
- Hankiewicz Paulina
- Skrčená Malvína
- Adámková Jana
-
Badminton FSpS MU
Mistrovské
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00, Brno Slatina
tituly 2Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bízek Vojtěch
- Synovec Pavel
- Dvořák Daniel
- Ehm Adam
- Palán Václav
- Šulc Adam
- Derka Jiří
Ženy
- Vargová Katarína
- Zelinková Michaela
- Kwasnik Dominika
- Jankowska Zuzanna
Náhradníci
- Hrazdíra Patrik
- Trötzmüllerová Gabriela
-
BK 1973 Benátky nad Jizerou
Mistrovské
CR Project badmintonové centrum náměstí 17.listopadu 493, Benátky n/J
tituly 9Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Singer Valentin
- Subhankar Dey
- Savin Cristian
- Kulíšek Vít
- Yakovlev Vyacheslav
- Swierczynski Mateusz
- Mikkelsen Mikkel
- Kjaer Rasmus
Ženy
- Körösi Agnes
- Andersen Irina
- Zuzáková Kateřina
- Hansen Rikke Soby
- Plawecka Julia
Náhradníci
- Kalkušová Karolína
- Müller Jakub
- Martinec Petr
-
BK Meteor Praha
Mistrovské
tělocvična ZŠ, Prachovická 340, Praha – Vinoř
tituly 8Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kwinta Dominik
- Martín Álvaro Leal
- Piris Carlos
- Hubáček Matěj
- Král Ondřej
- Rogalski Michal
- Szydlowski Przemyslaw
- Drančák Pavel
Ženy
- Maixnerová Petra
- Krulová Lucie
- Swierczynska Magdalena
- Bášová Alžběta
-
SK Brno Slatina
Mistrovské
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00 Brno Slatina
tituly 1Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vittinghus Hans-Kristian
- Svendsen Victor
- Nikolov Daniel Lachezarov
- Muhammad Andi Fadel
- Janoštík Jan
- Brázda Tadeáš
- Hall Adam
- Bay Jeppe
Ženy
- Gilmour Kirsty
- Hart Jordan
- Van Coppenolle Sharleen Tallulah
- Lundgaard Hansen Sara
- Marczak Kornelie
-
SKB Český Krumlov
Sportovní hala, Chvalšinská 111, 381 01 Český KrumlovSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Maňásek Pavel
- Fuciman Patrik
- Janáček Jaromír
- Jakeš Marek
- Švejda Tomáš
Ženy
- Černá Lucie
- Hořínková Soňa
- Fišerová Eva
- Mikešová Eliška
Náhradníci
- Puffr Matyáš
-
TJ Sokol Klimkovice
Sportovní Centrum Fajne, Generála Sochora 6213/12a, 708 00 Ostrava-PorubaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Gysel Léo Van
- Szymanowski Mikolaj
- Holub Lukáš
- Kopřiva Dominik
- Budzel Filip
- Søndergaard Andreas
Ženy
- Popovska Hristomira
- Osladilová Kateřina
Náhradníci
- Petrušková Klára
- Slíva David
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Švábíková TerezaTým: B.O.Chance Ostrava SportclubVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 12:3Body: 151:118Pořadí: 2Jméno: Rogalski MichalTým: BK Meteor PrahaVýhry: 4Zápasy: 5Sety: 12:7Body: 192:167Pořadí: 3Jméno: Szydlowski PrzemyslawTým: BK Meteor PrahaVýhry: 3Zápasy: 3Sety: 9:2Body: 121:87Pořadí: 4Jméno: Hansen Rikke SobyTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 10:3Body: 143:120Pořadí: 5Jméno: Kjaer RasmusTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 10:5Body: 157:142Pořadí: 6Jméno: Klausholm AnnaTým: B.O.Chance Ostrava SportclubVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 10:9Body: 179:173Pořadí: 7Jméno: Filimon CollinsTým: B.O.Chance Ostrava SportclubVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 10:11Body: 186:188Pořadí: 8Jméno: Eipe Joel Chacko GamrathTým: B.O.Chance Ostrava SportclubVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 13:12Body: 243:254Pořadí: 9Jméno: Svendsen VictorTým: SK Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 6:2Body: 88:62Pořadí: 10Jméno: Gilmour KirstyTým: SK Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 7:3Body: 100:62Pořadí: 11Jméno: Koljonen KalleTým: B.O.Chance Ostrava SportclubVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 6:4Body: 103:87Pořadí: 12Jméno: Muhammad Andi FadelTým: SK Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 6:4Body: 103:92Pořadí: 13Jméno: Hall AdamTým: SK Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 9:7Body: 170:140Pořadí: 14Jméno: Lundgaard Hansen SaraTým: SK Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 8:8Body: 153:153Pořadí: 15Jméno: Král OndřejTým: BK Meteor PrahaVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 8:9Body: 164:165Pořadí: 16Jméno: Maixnerová PetraTým: BK Meteor PrahaVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:0Body: 33:0Pořadí: 17Jméno: Gysel Léo VanTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:0Body: 33:15Pořadí: 18Jméno: Marczak KornelieTým: SK Brno SlatinaVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:1Body: 39:33Pořadí: 19Jméno: Bay JeppeTým: SK Brno SlatinaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 5:1Body: 69:48Pořadí: 20Jméno: Körösi AgnesTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:2Body: 55:46Pořadí: 21Jméno: Andersen IrinaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 60:59Pořadí: 22Jméno: Søndergaard AndreasTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:3Body: 70:61Pořadí: 23Jméno: Král JiříTým: BA PlzeňVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:3Body: 61:61Pořadí: 24Jméno: Drančák PavelTým: BK Meteor PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:3Body: 66:72Pořadí: 25Jméno: Setien Erro AniaTým: BA PlzeňVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:4Body: 60:71Pořadí: 26Jméno: Swierczynska MagdalenaTým: BK Meteor PrahaVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 6:6Body: 112:94Pořadí: 27Jméno: Kwinta DominikTým: BK Meteor PrahaVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 5:7Body: 112:116Pořadí: 28Jméno: Subhankar DeyTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 4:8Body: 98:120Pořadí: 29Jméno: Singer ValentinTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 6:10Body: 143:158Pořadí: 30Jméno: Bášová AlžbětaTým: BK Meteor PrahaVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 7:12Body: 177:187Pořadí: 31Jméno: Hubáček MatějTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:0Body: 0:0Pořadí: 32Jméno: Louda JanTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:0Body: 0:0Pořadí: 33Jméno: Zuzáková KateřinaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 1:0Body: 6:5Pořadí: 34Jméno: Petrušková KláraTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 15:33Pořadí: 35Jméno: Osladilová KateřinaTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 15:33Pořadí: 36Jméno: Trecki WiktorTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:3Body: 17:33Pořadí: 37Jméno: Nikolov Daniel LachezarovTým: SK Brno SlatinaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 27:35Pořadí: 38Jméno: Holub LukášTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 1:3Body: 38:46Pořadí: 39Jméno: Budzel FilipTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 1:3Body: 38:46Pořadí: 40Jméno: Popovska HristomiraTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:3Body: 37:46Pořadí: 41Jméno: Szymanowski MikolajTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 2:3Body: 42:48Pořadí: 42Jméno: Kulíšek VítTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 48:77Pořadí: 43Jméno: Bosniuk DanyloTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 60:84Pořadí: 44Jméno: Krulová LucieTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 1:9Body: 75:111Pořadí: 45Jméno: Lievre AmauryTým: B.O.Chance Ostrava SportclubVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 3:9Body: 81:126 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: ExtraligaVítěz: SK STAVOS Brno SlatinaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: Compo Praha ExtraligaVítěz: TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice ARočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: TJ Sokol Veselý Jehnice ARočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: So.Veselý Brno Jehnice A