Extraliga 2022/2023 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
1. kolo
-
2. kolo
-
3. kolo
-
4. kolo
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: BK 1973 Benátky nad JizerouBody: 14Remízy: 5Výhry: 0Prohry: 2Zápasy: 32/17Sety: 108/68Body: 1678/1472Pořadí: 2Tým: B.O. Chance Ostrava SportclubBody: 12Remízy: 4Výhry: 0Prohry: 3Zápasy: 29/20Sety: 100/84Body: 1692/1563Pořadí: 3Tým: BA PlzeňBody: 12Remízy: 6Výhry: 0Prohry: 1Zápasy: 27/22Sety: 99/81Body: 1717/1576Pořadí: 4Tým: SK STAVOS Brno SlatinaBody: 11Remízy: 4Výhry: 0Prohry: 3Zápasy: 28/21Sety: 103/77Body: 1693/1563Pořadí: 5Tým: BK Meteor PrahaBody: 10Remízy: 3Výhry: 0Prohry: 4Zápasy: 26/23Sety: 97/90Body: 1749/1667Pořadí: 6Tým: BADMINTON FSpS MUBody: 8Remízy: 3Výhry: 0Prohry: 4Zápasy: 22/27Sety: 81/94Body: 1504/1627Pořadí: 7Tým: TJ Sokol KlimkoviceBody: 7Remízy: 3Výhry: 0Prohry: 4Zápasy: 21/28Sety: 86/101Body: 1649/1746Pořadí: 8Tým: SKB Český KrumlovBody: 0Remízy: 0Výhry: 0Prohry: 7Zápasy: 11/38Sety: 49/128Body: 1348/1816Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
B.O. Chance Ostrava Sportclub
Ridera Sport, Závodní 2885/86, 703 00 Ostrava-VítkoviceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Koljonen Kalle
- Filimon Collins
- Gualda Ruben Garcia
- Nielsen Sebastian Lassen
- Klausholm Oskar
- Søvndal Peder
- Šimko Jáchym
- Matuš Vojtěch
Ženy
- Mitsova Mariya
- Švábíková Tereza
- Klausholm Anna
Náhradníci
- Žurková Valérie
- Moravcová Mia
-
BA Plzeň
Sportovní hala města Plzně - Krašovská uliceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Louda Jan
- Král Jiří
- Kristensen Mads Emil
- Trecki Wiktor
- Szkudlarczyk Wojciech
- Kulíšek Vít
Ženy
- Mikelová Kateřina
- Krpatová Lucie
- Kæseler Malene
Náhradníci
- Valenta Bedřich
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Dvořáková Anna
- Benediktová Klára
-
BADMINTON FSpS MU
Mistrovské
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00, Brno Slatina
tituly 2Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rusev Ivan
- Bruun Jepe
- Milič Luka
- Ehm Adam
- Král Ondřej
- Bochat Milosz
- Bureš Jiří
Ženy
- Andersen Irina
- Vargová Katarína
- Chadimová Adéla
Náhradníci
- Fliglová Nela
- Derka Jiří
- Helar Ondřej
- Ševčíková Martina
- Hrazdíra Patrik
-
BK 1973 Benátky nad Jizerou
Mistrovské
CR Project badmintonové centrum náměstí 17.listopadu 493, Benátky n/J
tituly 9Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Dratva Milan
- Savin Cristian
- Swierczynski Mateusz
- Mikkelsen Mikkel
- Kjaer Rasmus
- Stallwood Steven
- Müller Jakub
Ženy
- Körösi Agnes
- Zuzáková Kateřina
- Hansen Rikke Soby
- Plawecka Julia
- Mlčochová Denisa
Náhradníci
- Kalkušová Karolína
-
BK Meteor Praha
tělocvična ZŠ, Prachovická 340, Praha – VinořSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rogalski Michal
- Kwinta Dominik
- Hubáček Matěj
- Dvořák Daniel
- Smutný David
- Szydlowski Przemyslaw
- Martín Álvaro Leal
- Drančák Pavel
Ženy
- Milová Sabina
- Swierczynska Magdalena
- Krulová Lucie
- Maixnerová Petra
-
SK Prosek Praha A
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Chlubna Jaroslav
- Palán Václav
- Vorlík Jan
- Podivín Václav
- Klačanský Lukáš
- Šulc Adam
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
- Treperová Ivana
Náhradníci
- Nachtmanová Karolína
-
SK STAVOS Brno Slatina
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00 Brno Slatina,Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vittinghus Hans-Kristian
- Svendsen Victor
- Nikolov Daniel Lachezarov
- Ludík Milan
- Brázda Tadeáš
- Rasmussen Anders Skaarup
- Bay Jeppe
- Moren Lukasz
Ženy
- Hart Jordan
- Ludík Kate
- Klapalová Adéla
- Lundgaard Hansen Sara
Náhradníci
- Cirók Josef
- Vícen Jarolím
-
SKB Český Krumlov
Sportovní hala, Chvalšinská 111, 381 01 Český KrumlovSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Maňásek Pavel
- Fuciman Patrik
- Janáček Jaromír
- Švejda Tomáš
- Jakeš Marek
Ženy
- Černá Lucie
- Hořínková Soňa
Náhradníci
- Mikešová Eliška
- Kozáková Kristýna
- Hulcová Viktorie
- Fišerová Eva
-
TJ Sokol Dobruška A
DobruškaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
- Patzák Lukáš
Ženy
- Kubečková Veronika
- Frolova Varvara
- Lavrova Sofiia
- Alymova Anastasiia
-
TJ Sokol Klimkovice
Sportovní Centrum Fajne, Generála Sochora 6213/12a, 708 00 Ostrava-PorubaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Aggarwal Harshit
- Budzel Filip
- Kopřiva Dominik
- Søndergaard Andreas
- Szymanowski Mikolaj
Ženy
- Tomalová Kateřina
- Van Coppenolle Sharleen Tallulah
- Osladilová Kateřina
Náhradníci
- Slíva David
- Halfar Jiří
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Švábíková TerezaTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 11Zápasy: 14Sety: 37:17Body: 549:440Pořadí: 2Jméno: Louda JanTým: BA PlzeňVýhry: 10Zápasy: 13Sety: 33:10Body: 434:305Pořadí: 3Jméno: Filimon CollinsTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 34:20Body: 536:417Pořadí: 4Jméno: Søndergaard AndreasTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 9Zápasy: 10Sety: 27:12Body: 369:324Pořadí: 5Jméno: Hansen Rikke SobyTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 25:6Body: 325:209Pořadí: 6Jméno: Král OndřejTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 8Zápasy: 9Sety: 25:7Body: 335:261Pořadí: 7Jméno: Mikkelsen MikkelTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 25:11Body: 363:279Pořadí: 8Jméno: Szydlowski PrzemyslawTým: BK Meteor PrahaVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 27:12Body: 412:315Pořadí: 9Jméno: Klausholm AnnaTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 8Zápasy: 11Sety: 26:17Body: 395:334Pořadí: 10Jméno: Savin CristianTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 8Zápasy: 12Sety: 27:20Body: 440:414Pořadí: 11Jméno: Nikolov Daniel LachezarovTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 7Zápasy: 8Sety: 23:5Body: 293:195Pořadí: 12Jméno: Lundgaard Hansen SaraTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 7Zápasy: 8Sety: 23:5Body: 303:230Pořadí: 13Jméno: Král JiříTým: BA PlzeňVýhry: 7Zápasy: 9Sety: 24:8Body: 337:230Pořadí: 14Jméno: Koljonen KalleTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 24:15Body: 363:309Pořadí: 15Jméno: Trecki WiktorTým: BA PlzeňVýhry: 7Zápasy: 12Sety: 26:18Body: 417:376Pořadí: 16Jméno: Hart JordanTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 7Zápasy: 12Sety: 28:19Body: 448:402Pořadí: 17Jméno: Swierczynska MagdalenaTým: BK Meteor PrahaVýhry: 7Zápasy: 12Sety: 25:22Body: 455:424Pořadí: 18Jméno: Mikelová KateřinaTým: BA PlzeňVýhry: 7Zápasy: 12Sety: 26:22Body: 481:453Pořadí: 19Jméno: Stallwood StevenTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 6Zápasy: 6Sety: 18:3Body: 227:147Pořadí: 20Jméno: Bruun JepeTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 6Zápasy: 10Sety: 19:14Body: 303:270Pořadí: 21Jméno: Krulová LucieTým: BK Meteor PrahaVýhry: 6Zápasy: 12Sety: 23:21Body: 416:390Pořadí: 22Jméno: Budzel FilipTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 6Zápasy: 11Sety: 24:21Body: 409:422Pořadí: 23Jméno: Černá LucieTým: SKB Český KrumlovVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 21:32Body: 455:500Pořadí: 24Jméno: Kjaer RasmusTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 5Zápasy: 5Sety: 15:3Body: 197:140Pořadí: 25Jméno: Drančák PavelTým: BK Meteor PrahaVýhry: 5Zápasy: 7Sety: 17:10Body: 284:206Pořadí: 26Jméno: Körösi AgnesTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 5Zápasy: 8Sety: 17:11Body: 273:247Pořadí: 27Jméno: Hubáček MatějTým: BK Meteor PrahaVýhry: 5Zápasy: 8Sety: 17:14Body: 309:288Pořadí: 28Jméno: Rogalski MichalTým: BK Meteor PrahaVýhry: 5Zápasy: 10Sety: 19:17Body: 347:295Pořadí: 29Jméno: Aggarwal HarshitTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 5Zápasy: 10Sety: 19:18Body: 330:311Pořadí: 30Jméno: Andersen IrinaTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 5Zápasy: 10Sety: 20:21Body: 378:394Pořadí: 31Jméno: Osladilová KateřinaTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 5Zápasy: 11Sety: 20:23Body: 387:419Pořadí: 32Jméno: Janáček JaromírTým: SKB Český KrumlovVýhry: 5Zápasy: 12Sety: 19:27Body: 440:471Pořadí: 33Jméno: Hořínková SoňaTým: SKB Český KrumlovVýhry: 5Zápasy: 12Sety: 22:27Body: 449:476Pořadí: 34Jméno: Zuzáková KateřinaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 15:6Body: 200:170Pořadí: 35Jméno: Dratva MilanTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 16:7Body: 239:185Pořadí: 36Jméno: Svendsen VictorTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 13:8Body: 213:197Pořadí: 37Jméno: Vittinghus Hans-KristianTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 13:9Body: 221:204Pořadí: 38Jméno: Milič LukaTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 12:10Body: 208:205Pořadí: 39Jméno: Bochat MiloszTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 4Zápasy: 7Sety: 16:10Body: 249:220Pořadí: 40Jméno: Brázda TadeášTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 4Zápasy: 11Sety: 16:23Body: 336:360Pořadí: 41Jméno: Krpatová LucieTým: BA PlzeňVýhry: 4Zápasy: 11Sety: 17:24Body: 375:395Pořadí: 42Jméno: Švejda TomášTým: SKB Český KrumlovVýhry: 4Zápasy: 13Sety: 22:31Body: 488:546Pořadí: 43Jméno: Nielsen Sebastian LassenTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 4Zápasy: 13Sety: 14:32Body: 370:451Pořadí: 44Jméno: Swierczynski MateuszTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 9:10Body: 170:172Pořadí: 45Jméno: Szymanowski MikolajTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 12:10Body: 204:201Pořadí: 46Jméno: Rusev IvanTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 3Zápasy: 7Sety: 10:14Body: 202:219Pořadí: 47Jméno: Tomalová KateřinaTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 3Zápasy: 10Sety: 13:24Body: 318:350Pořadí: 48Jméno: Vargová KatarínaTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 3Zápasy: 10Sety: 13:25Body: 343:399Pořadí: 49Jméno: Plawecka JuliaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 6:5Body: 101:78Pořadí: 50Jméno: Mitsova MariyaTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 8:5Body: 128:112Pořadí: 51Jméno: Bay JeppeTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:7Body: 103:110Pořadí: 52Jméno: Maixnerová PetraTým: BK Meteor PrahaVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 8:8Body: 158:135Pořadí: 53Jméno: Szkudlarczyk WojciechTým: BA PlzeňVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 8:11Body: 171:184Pořadí: 54Jméno: Kwinta DominikTým: BK Meteor PrahaVýhry: 2Zápasy: 5Sety: 8:11Body: 166:189Pořadí: 55Jméno: Ludík MilanTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 11:15Body: 232:225Pořadí: 56Jméno: Dvořák DanielTým: BK Meteor PrahaVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 9:15Body: 189:234Pořadí: 57Jméno: Van Coppenolle Sharleen TallulahTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 9:17Body: 226:284Pořadí: 58Jméno: Klausholm OskarTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 2Zápasy: 8Sety: 10:19Body: 238:266Pořadí: 59Jméno: Ludík KateTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 2Zápasy: 8Sety: 14:20Body: 313:342Pořadí: 60Jméno: Halfar JiříTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:0Body: 33:0Pořadí: 61Jméno: Martín Álvaro LealTým: BK Meteor PrahaVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:3Body: 66:62Pořadí: 62Jméno: Moren LukaszTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 7:10Body: 163:167Pořadí: 63Jméno: Ehm AdamTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 6:12Body: 150:173Pořadí: 64Jméno: Kæseler MaleneTým: BA PlzeňVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 6:13Body: 164:187Pořadí: 65Jméno: Kulíšek VítTým: BA PlzeňVýhry: 1Zápasy: 8Sety: 7:23Body: 241:326Pořadí: 66Jméno: Kopřiva DominikTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 1Zápasy: 9Sety: 11:24Body: 279:351Pořadí: 67Jméno: Smutný DavidTým: BK Meteor PrahaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 14:33Pořadí: 68Jméno: Chadimová AdélaTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 16:33Pořadí: 69Jméno: Martinec PetrTým:Výhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 17:33Pořadí: 70Jméno: Fliglová NelaTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 16:33Pořadí: 71Jméno: Kalkušová KarolínaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 20:33Pořadí: 72Jméno: Müller JakubTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 17:33Pořadí: 73Jméno: Matuš VojtěchTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 15:33Pořadí: 74Jméno: Cirók JosefTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 1:33Pořadí: 75Jméno: Bureš JiříTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 1:3Body: 31:43Pořadí: 76Jméno: Slíva DavidTým: TJ Sokol KlimkoviceVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 31:66Pořadí: 77Jméno: Viktora JanTým: BA PlzeňVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 35:67Pořadí: 78Jméno: Mikešová EliškaTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 46:71Pořadí: 79Jméno: Vícen JarolímTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 41:75Pořadí: 80Jméno: Helar OndřejTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 46:76Pořadí: 81Jméno: Derka JiříTým: BADMINTON FSpS MUVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 70:80Pořadí: 82Jméno: Søvndal PederTým: B.O. Chance Ostrava SportclubVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 1:9Body: 70:105Pořadí: 83Jméno: Jakeš MarekTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 1:9Body: 59:107Pořadí: 84Jméno: Fuciman PatrikTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 7Sety: 0:21Body: 104:231Pořadí: 85Jméno: Maňásek PavelTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 10Sety: 1:30Body: 147:339 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: ExtraligaVítěz: SK STAVOS Brno SlatinaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: Compo Praha ExtraligaVítěz: TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice ARočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: TJ Sokol Veselý Jehnice ARočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: So.Veselý Brno Jehnice A