Extraliga 2021/2022 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
1. kolo
-
2. kolo
-
3. kolo
-
4. kolo
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: BK 1973 Benátky nad JizerouBody: 18Remízy: 7Výhry: 0Prohry: 0Zápasy: 39/10Sety: 122/56Body: 1803/1407Pořadí: 2Tým: SK STAVOS Brno SlatinaBody: 17Remízy: 6Výhry: 0Prohry: 1Zápasy: 37/12Sety: 123/49Body: 1703/1293Pořadí: 3Tým: BA Plzeň ABody: 12Remízy: 3Výhry: 0Prohry: 4Zápasy: 29/20Sety: 98/82Body: 1594/1550Pořadí: 4Tým: Sokol Radotín Meteor Praha ABody: 10Remízy: 5Výhry: 0Prohry: 2Zápasy: 22/27Sety: 85/89Body: 1532/1503Pořadí: 5Tým: TJ Sokol Klimkovice ABody: 9Remízy: 3Výhry: 0Prohry: 4Zápasy: 25/24Sety: 89/93Body: 1634/1633Pořadí: 6Tým: TJ Montas Hradec KrálovéBody: 6Remízy: 2Výhry: 0Prohry: 5Zápasy: 18/31Sety: 73/106Body: 1493/1740Pořadí: 7Tým: BADMINTON FSpS MU ABody: 4Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 6Zápasy: 14/35Sety: 57/111Body: 1325/1618Pořadí: 8Tým: SKB Český KrumlovBody: 3Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 6Zápasy: 12/37Sety: 57/118Body: 1384/1724Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
BA Plzeň A
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Král Jiří
- Hubáček Michal
- Szkudlarczyk Wojciech
- Kristensen Mads Emil
- Valenta Bedřich
Ženy
- Mikelová Kateřina
- Krpatová Lucie
Náhradníci
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Kobyláková Tereza
- Segeč Jan
- Oros Marek
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Čtvrtfinále (Play-off) 4:0 BA Plzeň A - TJ Montas Hradec Králové Semifinále (Play-off) 4:1 SK STAVOS Brno Slatina - BA Plzeň A 0 3. místo (Play-off) 4:1 BA Plzeň A - Sokol Radotín Meteor Praha A 1. kolo (Základní část) 6:1 BA Plzeň A - SKB Český Krumlov 1. kolo (Základní část) 4:3 Sokol Radotín Meteor Praha A - BA Plzeň A 2. kolo (Základní část) 6:1 BA Plzeň A - TJ Sokol Klimkovice A 2. kolo (Základní část) 5:2 SK STAVOS Brno Slatina - BA Plzeň A 3. kolo (Základní část) 4:3 BK 1973 Benátky nad Jizerou - BA Plzeň A 3. kolo (Základní část) 1:6 TJ Montas Hradec Králové - BA Plzeň A 4. kolo (Základní část) 3:4 BA Plzeň A - BADMINTON FSpS MU A -
BADMINTON FSpS MU A
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bruun Jepe
- Bochat Milosz
- Helar Ondřej
- Bureš Jiří
- Dostál Martin
Ženy
- Kosetskaya Evgeniya
- Sarosi Laura
- Vargová Katarína
- Krulová Lucie
Náhradníci
- Derka Jiří
- Otáhalová Barbora
- Chadimová Adéla
- Smutný David
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání 1. kolo (Základní část) 7:0 TJ Sokol Klimkovice A - BADMINTON FSpS MU A 1. kolo (Základní část) 1:6 BADMINTON FSpS MU A - TJ Montas Hradec Králové 2. kolo (Základní část) 1:6 BADMINTON FSpS MU A - SK STAVOS Brno Slatina 2. kolo (Základní část) 4:3 SKB Český Krumlov - BADMINTON FSpS MU A 3. kolo (Základní část) 4:3 Sokol Radotín Meteor Praha A - BADMINTON FSpS MU A 3. kolo (Základní část) 5:2 BK 1973 Benátky nad Jizerou - BADMINTON FSpS MU A 4. kolo (Základní část) 3:4 BA Plzeň A - BADMINTON FSpS MU A -
BK 1973 Benátky nad Jizerou
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Sirant Sergey
- Swierczynski Mateusz
- Smilowski Pawel
- Mikkelsen Mikkel
- Kjaer Rasmus
- Knudsen Kristoffer
- Rzeplinski Matěj
- Stallwood Steven
- Savin Cristian
- Zevl Lukáš
Ženy
- Körösi Agnes
- Rüütel Helina
- Zuzáková Kateřina
- Mlčochová Denisa
Náhradníci
- Müller Jakub
- Kalkušová Karolína
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Semifinále (Play-off) 4:3 BK 1973 Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha A Finále (Play-off) 4:2 BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK STAVOS Brno Slatina 1. kolo (Základní část) 6:1 BK 1973 Benátky nad Jizerou - TJ Montas Hradec Králové 1. kolo (Základní část) 1:6 SKB Český Krumlov - BK 1973 Benátky nad Jizerou 2. kolo (Základní část) 7:0 BK 1973 Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha A 2. kolo (Základní část) 2:5 TJ Sokol Klimkovice A - BK 1973 Benátky nad Jizerou 3. kolo (Základní část) 4:3 BK 1973 Benátky nad Jizerou - BA Plzeň A 3. kolo (Základní část) 5:2 BK 1973 Benátky nad Jizerou - BADMINTON FSpS MU A 4. kolo (Základní část) 6:1 BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK STAVOS Brno Slatina -
SK STAVOS Brno Slatina
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vittinghus Hans-Kristian
- Moreels Maxime
- Ludík Milan
- Toft Hansen Soren
- Bay Jeppe
- Brázda Tadeáš
- Moren Lukasz
Ženy
- Hart Jordan
- Repiská Martina
- Lundgaard Sara
- Tabeling Iris
- Křehlíková Miroslava
Náhradníci
- Ciróková Tereza
- Vrbka Tomáš
- Komár Tomáš
- Cirók Josef
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Semifinále (Play-off) 4:1 SK STAVOS Brno Slatina - BA Plzeň A Finále (Play-off) 4:2 BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK STAVOS Brno Slatina 1. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - Sokol Radotín Meteor Praha A 1. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - TJ Sokol Klimkovice A 2. kolo (Základní část) 1:6 BADMINTON FSpS MU A - SK STAVOS Brno Slatina 2. kolo (Základní část) 5:2 SK STAVOS Brno Slatina - BA Plzeň A 3. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - TJ Montas Hradec Králové 3. kolo (Základní část) 7:0 SK STAVOS Brno Slatina - SKB Český Krumlov 4. kolo (Základní část) 6:1 BK 1973 Benátky nad Jizerou - SK STAVOS Brno Slatina -
SKB Český Krumlov
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Maňásek Pavel
- Fuciman Patrik
- Janáček Jaromír
- Jakeš Marek
- Švejda Tomáš
Ženy
- Černá Lucie
- Ausbergerová Berta
Náhradníci
- Hulcová Viktorie
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Baráž o Extraligu (Baráž) 5:2 SKB Český Krumlov - TJ Slovan Vesec Baráž o Extraligu (Baráž) 4:3 SKB Český Krumlov - TJ Sokol Polabiny Pardubice 1. kolo (Základní část) 6:1 BA Plzeň A - SKB Český Krumlov 1. kolo (Základní část) 1:6 SKB Český Krumlov - BK 1973 Benátky nad Jizerou 2. kolo (Základní část) 3:4 SKB Český Krumlov - TJ Montas Hradec Králové 2. kolo (Základní část) 4:3 SKB Český Krumlov - BADMINTON FSpS MU A 3. kolo (Základní část) 6:1 TJ Sokol Klimkovice A - SKB Český Krumlov 3. kolo (Základní část) 7:0 SK STAVOS Brno Slatina - SKB Český Krumlov 4. kolo (Základní část) 5:2 Sokol Radotín Meteor Praha A - SKB Český Krumlov -
Sokol Radotín Meteor Praha A
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rogalski Michal
- Canjura Artiga Uriel Francisco
- Král Ondřej
- Hubáček Matěj
- Drančák Pavel
- Zapico Alberto
- Kwinta Dominik
- Stoklas Ivo
Ženy
- Milová Sabina
- Van Coppenolle Sharleen Tallulah
- Uslé Lorena
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Čtvrtfinále (Play-off) 4:0 Sokol Radotín Meteor Praha A - TJ Sokol Klimkovice A Semifinále (Play-off) 4:3 BK 1973 Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha A 0 3. místo (Play-off) 4:1 BA Plzeň A - Sokol Radotín Meteor Praha A 1. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - Sokol Radotín Meteor Praha A 1. kolo (Základní část) 4:3 Sokol Radotín Meteor Praha A - BA Plzeň A 2. kolo (Základní část) 7:0 BK 1973 Benátky nad Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha A 2. kolo (Základní část) 3:4 TJ Montas Hradec Králové - Sokol Radotín Meteor Praha A 3. kolo (Základní část) 4:3 Sokol Radotín Meteor Praha A - BADMINTON FSpS MU A 3. kolo (Základní část) 3:4 TJ Sokol Klimkovice A - Sokol Radotín Meteor Praha A 4. kolo (Základní část) 5:2 Sokol Radotín Meteor Praha A - SKB Český Krumlov -
TJ Montas Hradec Králové
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Magee Joshua
- Nottingham Matthew
- Holub Lukáš
- Aubus Marek
- Ehm Adam
- Hubáček Jan
- Herout Martin
Ženy
- Fuchsová Michaela
- Bášová Alžběta
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Čtvrtfinále (Play-off) 4:0 BA Plzeň A - TJ Montas Hradec Králové 1. kolo (Základní část) 6:1 BK 1973 Benátky nad Jizerou - TJ Montas Hradec Králové 1. kolo (Základní část) 1:6 BADMINTON FSpS MU A - TJ Montas Hradec Králové 2. kolo (Základní část) 3:4 SKB Český Krumlov - TJ Montas Hradec Králové 2. kolo (Základní část) 3:4 TJ Montas Hradec Králové - Sokol Radotín Meteor Praha A 3. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - TJ Montas Hradec Králové 3. kolo (Základní část) 1:6 TJ Montas Hradec Králové - BA Plzeň A 4. kolo (Základní část) 2:5 TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Klimkovice A -
TJ Slovan Vesec
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Stejskal David
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Vajsejtl Jiří
- Vajsejtl Jaroslav
- Líbal Štěpán
Ženy
- Hořínková Soňa
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Baráž o Extraligu (Baráž) 5:2 SKB Český Krumlov - TJ Slovan Vesec Baráž o Extraligu (Baráž) 1:6 TJ Slovan Vesec - TJ Sokol Polabiny Pardubice -
TJ Sokol Klimkovice A
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rajarajan Karan Rajan
- Bitman Jakub
- Budzel Filip
- Kopřiva Dominik
- Boe William
Ženy
- Tomalová Kateřina
- Swierczynska Magdalena
- Osladilová Kateřina
Náhradníci
- Gramelová Dominika
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Čtvrtfinále (Play-off) 4:0 Sokol Radotín Meteor Praha A - TJ Sokol Klimkovice A 1. kolo (Základní část) 7:0 TJ Sokol Klimkovice A - BADMINTON FSpS MU A 1. kolo (Základní část) 6:1 SK STAVOS Brno Slatina - TJ Sokol Klimkovice A 2. kolo (Základní část) 6:1 BA Plzeň A - TJ Sokol Klimkovice A 2. kolo (Základní část) 2:5 TJ Sokol Klimkovice A - BK 1973 Benátky nad Jizerou 3. kolo (Základní část) 6:1 TJ Sokol Klimkovice A - SKB Český Krumlov 3. kolo (Základní část) 3:4 TJ Sokol Klimkovice A - Sokol Radotín Meteor Praha A 4. kolo (Základní část) 2:5 TJ Montas Hradec Králové - TJ Sokol Klimkovice A -
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Grund Michal
- Skřivan Jakub
- Skála Tomáš
- Hamáček Michal
Ženy
- Bártová Rozálie
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
Výsledky
Kolo Výsledek Utkání Baráž o Extraligu (Baráž) 1:6 TJ Slovan Vesec - TJ Sokol Polabiny Pardubice Baráž o Extraligu (Baráž) 4:3 SKB Český Krumlov - TJ Sokol Polabiny Pardubice
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Lundgaard SaraTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 12Zápasy: 12Sety: 36:1Body: 408:189Pořadí: 2Jméno: Bay JeppeTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 12Zápasy: 12Sety: 36:3Body: 412:223Pořadí: 3Jméno: Král JiříTým: BA Plzeň AVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 36:20Body: 552:463Pořadí: 4Jméno: Krpatová LucieTým: BA Plzeň AVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 27:21Body: 435:401Pořadí: 5Jméno: Rajarajan Karan RajanTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 31:23Body: 496:449Pořadí: 6Jméno: Král OndřejTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 8Zápasy: 9Sety: 26:3Body: 312:159Pořadí: 7Jméno: Sirant SergeyTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 8Zápasy: 8Sety: 24:4Body: 297:177Pořadí: 8Jméno: Ludík MilanTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 8Zápasy: 11Sety: 29:10Body: 400:300Pořadí: 9Jméno: Smilowski PawelTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 8Zápasy: 9Sety: 26:11Body: 385:323Pořadí: 10Jméno: Zuzáková KateřinaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 25:12Body: 369:265Pořadí: 11Jméno: Bruun JepeTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 33:19Body: 520:436Pořadí: 12Jméno: Mikelová KateřinaTým: BA Plzeň AVýhry: 8Zápasy: 12Sety: 26:20Body: 429:386Pořadí: 13Jméno: Bášová AlžbětaTým: TJ Montas Hradec KrálovéVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 30:22Body: 501:473Pořadí: 14Jméno: Janáček JaromírTým: SKB Český KrumlovVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 31:25Body: 548:488Pořadí: 15Jméno: Hart JordanTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 7Zápasy: 8Sety: 22:5Body: 282:201Pořadí: 16Jméno: Körösi AgnesTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 7Zápasy: 8Sety: 23:6Body: 318:209Pořadí: 17Jméno: Bitman JakubTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 7Zápasy: 12Sety: 24:22Body: 425:397Pořadí: 18Jméno: Mikkelsen MikkelTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 6Zápasy: 6Sety: 18:2Body: 224:124Pořadí: 19Jméno: Rüütel HelinaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 6Zápasy: 7Sety: 18:8Body: 274:198Pořadí: 20Jméno: Swierczynski MateuszTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 6Zápasy: 9Sety: 20:15Body: 341:306Pořadí: 21Jméno: Repiská MartinaTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 17:5Body: 225:149Pořadí: 22Jméno: Hubáček MatějTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 5Zápasy: 7Sety: 15:6Body: 207:140Pořadí: 23Jméno: Bochat MiloszTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 5Zápasy: 6Sety: 16:6Body: 224:182Pořadí: 24Jméno: Milová SabinaTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 5Zápasy: 8Sety: 18:12Body: 279:260Pořadí: 25Jméno: Nottingham MatthewTým: TJ Montas Hradec KrálovéVýhry: 5Zápasy: 8Sety: 17:14Body: 299:266Pořadí: 26Jméno: Brázda TadeášTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 5Zápasy: 9Sety: 17:15Body: 282:273Pořadí: 27Jméno: Fuchsová MichaelaTým: TJ Montas Hradec KrálovéVýhry: 5Zápasy: 10Sety: 15:16Body: 272:299Pořadí: 28Jméno: Švejda TomášTým: SKB Český KrumlovVýhry: 5Zápasy: 11Sety: 23:20Body: 401:358Pořadí: 29Jméno: Tomalová KateřinaTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 5Zápasy: 12Sety: 22:24Body: 406:422Pořadí: 30Jméno: Kopřiva DominikTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 5Zápasy: 12Sety: 16:25Body: 340:391Pořadí: 31Jméno: Holub LukášTým: TJ Montas Hradec KrálovéVýhry: 5Zápasy: 12Sety: 21:27Body: 427:451Pořadí: 32Jméno: Boe WilliamTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 12:2Body: 156:99Pořadí: 33Jméno: Szkudlarczyk WojciechTým: BA Plzeň AVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 13:8Body: 206:171Pořadí: 34Jméno: Moreels MaximeTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 14:8Body: 204:177Pořadí: 35Jméno: Canjura Artiga Uriel FranciscoTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 4Zápasy: 7Sety: 12:9Body: 197:148Pořadí: 36Jméno: Vittinghus Hans-KristianTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 13:9Body: 207:182Pořadí: 37Jméno: Hubáček MichalTým: BA Plzeň AVýhry: 4Zápasy: 7Sety: 12:13Body: 200:230Pořadí: 38Jméno: Valenta BedřichTým: BA Plzeň AVýhry: 4Zápasy: 9Sety: 14:16Body: 258:266Pořadí: 39Jméno: Rogalski MichalTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 4Zápasy: 10Sety: 17:22Body: 337:356Pořadí: 40Jméno: Ausbergerová BertaTým: SKB Český KrumlovVýhry: 4Zápasy: 14Sety: 16:32Body: 393:496Pořadí: 41Jméno: Stallwood StevenTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 3Zápasy: 3Sety: 9:1Body: 115:87Pořadí: 42Jméno: Louda JiříTým: BA Plzeň AVýhry: 3Zápasy: 3Sety: 9:2Body: 111:74Pořadí: 43Jméno: Kristensen Mads EmilTým: BA Plzeň AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 10:6Body: 150:123Pořadí: 44Jméno: Savin CristianTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 9:10Body: 169:175Pořadí: 45Jméno: Swierczynska MagdalenaTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 3Zápasy: 6Sety: 10:13Body: 215:215Pořadí: 46Jméno: Van Coppenolle Sharleen TallulahTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 3Zápasy: 10Sety: 16:23Body: 327:372Pořadí: 47Jméno: Krulová LucieTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 3Zápasy: 10Sety: 10:24Body: 263:323Pořadí: 48Jméno: Černá LucieTým: SKB Český KrumlovVýhry: 3Zápasy: 14Sety: 16:33Body: 404:499Pořadí: 49Jméno: Kosetskaya EvgeniyaTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:0Body: 69:37Pořadí: 50Jméno: Knudsen KristofferTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:0Body: 66:39Pořadí: 51Jméno: Kjaer RasmusTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 7:3Body: 94:79Pořadí: 52Jméno: Mlčochová DenisaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 2Zápasy: 2Sety: 6:3Body: 101:87Pořadí: 53Jméno: Magee JoshuaTým: TJ Montas Hradec KrálovéVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 9:6Body: 151:138Pořadí: 54Jméno: Budzel FilipTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 7:17Body: 198:239Pořadí: 55Jméno: Ehm AdamTým: TJ Montas Hradec KrálovéVýhry: 2Zápasy: 8Sety: 11:19Body: 256:303Pořadí: 56Jméno: Aubus MarekTým: TJ Montas Hradec KrálovéVýhry: 2Zápasy: 8Sety: 9:20Body: 208:292Pořadí: 57Jméno: Osladilová KateřinaTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 2Zápasy: 8Sety: 12:20Body: 269:310Pořadí: 58Jméno: Hubáček JanTým: TJ Montas Hradec KrálovéVýhry: 2Zápasy: 9Sety: 9:22Body: 237:315Pořadí: 59Jméno: Uslé LorenaTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 2Zápasy: 10Sety: 14:25Body: 332:380Pořadí: 60Jméno: Vargová KatarínaTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 2Zápasy: 10Sety: 10:26Body: 305:364Pořadí: 61Jméno: Rzeplinski MatějTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:0Body: 33:18Pořadí: 62Jméno: Kobyláková TerezaTým: BA Plzeň AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:3Body: 48:56Pořadí: 63Jméno: Moren LukaszTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 6:12Body: 149:175Pořadí: 64Jméno: Drančák PavelTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 1Zápasy: 7Sety: 7:18Body: 201:239Pořadí: 65Jméno: Bureš JiříTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 1Zápasy: 11Sety: 6:30Body: 272:378Pořadí: 66Jméno: Maňásek PavelTým: SKB Český KrumlovVýhry: 1Zápasy: 14Sety: 4:39Body: 239:461Pořadí: 67Jméno: Kalkušová KarolínaTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 19:33Pořadí: 68Jméno: Jakeš MarekTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 8:33Pořadí: 69Jméno: Segeč JanTým: BA Plzeň AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 10:33Pořadí: 70Jméno: Voráč PřemyslTým: BA Plzeň AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 13:33Pořadí: 71Jméno: Smutný DavidTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 18:34Pořadí: 72Jméno: Chadimová AdélaTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 25:35Pořadí: 73Jméno: Gramelová DominikaTým: TJ Sokol Klimkovice AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 29:66Pořadí: 74Jméno: Müller JakubTým: BK 1973 Benátky nad JizerouVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 36:66Pořadí: 75Jméno: Oros MarekTým: BA Plzeň AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 19:66Pořadí: 76Jméno: Ciróková TerezaTým: SK STAVOS Brno SlatinaVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 49:74Pořadí: 77Jméno: Derka JiříTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 48:74Pořadí: 78Jméno: Otáhalová BarboraTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:9Body: 52:101Pořadí: 79Jméno: Dostál MartinTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 0Zápasy: 5Sety: 1:15Body: 74:174Pořadí: 80Jméno: Zapico AlbertoTým: Sokol Radotín Meteor Praha AVýhry: 0Zápasy: 7Sety: 6:21Body: 210:282Pořadí: 81Jméno: Fuciman PatrikTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 9Sety: 1:27Body: 138:304Pořadí: 82Jméno: Helar OndřejTým: BADMINTON FSpS MU AVýhry: 0Zápasy: 10Sety: 1:30Body: 159:338 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: ExtraligaVítěz: SK STAVOS Brno SlatinaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: Compo Praha ExtraligaVítěz: TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice ARočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: TJ Sokol Veselý Jehnice ARočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: So.Veselý Brno Jehnice A