OP U13
Termín: sobota, 5.10.2019
Uzavírka přihlášek: 4.10.2019
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Brno Tuřany
Pořadatel: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Havlíček Michael | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |
Thor Lukáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 240 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 300 |
Chovanec Matěj | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 180 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 180 |
Horák Maxmilián | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 180 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 180 |
Mračna Adam | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Klecer Šimon | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Vaněk Lukáš | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Paulík Jan | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Vahalík Karel | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 180 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Horák Antonín | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 180 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Juřica Jáchym | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štěpek Adam | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Adler Šimon | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 180 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Jašek Jakub | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Moravec Kryštof | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 180 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Hamr Lukáš | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dojiva Mikuláš | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Brázdová Klára | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 300 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |
Fliglová Nela | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 240 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 300 |
Dobešová Markéta | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 180 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 180 |
Hanzlová Viktorie | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 180 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 180 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Kovaříková Anežka | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Fliglová Klára | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 180 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Vraštilová Terezie | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 180 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Slanařová Michaela | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 180 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 120 |
Königová Julie | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Pokorná Bára | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Boháčková Zuzana | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Jelínková Apolena | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 180 |
Vlašicová Lada | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Karaová Julie | Klub: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |
Žaloudková Lucie | Klub: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 45 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fedorková Michaela | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 60 |