1.Liga Západ 2023/2024 - Play-off
-
Utkání
Výběr kola
-
Semifinále
-
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BA Plzeň B
PlzeňSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Rataj Vojtěch
- Oros Marek
- Valenta Bedřich
- Pelcr Jan
- Voráč Přemysl
Ženy
- Dvořáková Anna
- Benediktová Klára
- Fenclová Nikola
-
BaC Kladno
KladnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Golas Mateusz
- Krawczyk Adrian
- Běhounek Ondřej
- Morávek Michal
- Novotný Robert
- Cybulski Robert
Ženy
- Hankiewicz Paulina
- Adámková Jana
Náhradníci
- Altera Jan
- Skrčená Malvína
- Skrčený Daniel
-
BK 1973 Benátky nad Jizerou B - kvalifikace
Benátky nad JizerouSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Amosov Oleg
- Müller Jakub
- Holeček Jaroslav
- Kerpl Dennis
- Sopko Martin
- Kadlec Ondřej
- Martinec Petr
- Burkovec Václav
- Fröhlich Jaroslav
Ženy
- Kalkušová Karolína
- Turoňová Adéla
- Hermannová Pavlína
- Vernerová Linda
-
BK TJ Baník Most - kvalifikace
MostSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Pospíšil Tomáš
- Port Jan
- Ickert Daniel
- Hošek Vojtěch
- Hofman Adam
- Bleyer Pavel
- Hofman Svatopluk
- Oros Ladislav
Ženy
- Burdová Tereza
- Fišerová Karolína
- Grznárová Tereza
- Burdová Veronika
-
BK TU v Liberci
LiberecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Janoušek Petr
- Zahrádka Jakub
- Rázl Jan
- Vitvera Jakub
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Vojteková Lucie
- Berge Hannah
Náhradníci
- Malcová Klára
- Marek Filip
-
SK Hamr
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Macák Jan
- Vitvera Jakub
- Hurtík Jonáš
- Volf Matěj
- Brázda Jáchym
- Srnec Adam
- Strejček Vojtěch
Ženy
- Šilhavá Radka
- Šilhavá Klára
- Bílková Eliška
- Koliášová Kateřina
-
SK Prosek A
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Chlubna Jaroslav
- Thor Lukáš
- Vorlík Jan
- Podivín Václav
- Titěra Filip
- Poříz Vojtěch
Ženy
- Treperová Ivana
- Maixnerová Amélie
-
SK Prosek B
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nývlt Jiří
- Stádník Filip
- Beznoska Miloslav
- Schumpeter Marek
- Coufal Kryštof
- Krajča Tomáš
- Bříza Petr
Ženy
- Sedláčková Vanda
- Stará Natálie
- Ausbergerová Berta
-
TJ Astra Zahradní Město
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kurz Lukáš
- Čepela Marek
- Fiala Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Osičková Erika
Náhradníci
- Havránek Vojtěch
- Malý Viktor
- Kobyláková Tereza
- Moravec Michal
- Sebera Vojtěch
-
TJ Slovan Vesec
VesecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kordek Patryk
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Stejskal David
- Vajsejtl Jiří
- Líbal Štěpán
Ženy
- Janko Maja
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
-
TJ Sokol Křemže - kvalifikace
KřemžeSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Patera Tomáš
- Beran Petr
- Kalbáč Štěpán
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Kudláčková Veronika
- Krejčí Adéla
- Fučíková Zuzana
-
TJ Sokol Radotín
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bitman Jakub
- Hubáček Michal
- Smutný David
- Choo Chi Earn
- Kovář Milan
Ženy
- Mikelová Kateřina
- Mlčochová Denisa
Náhradníci
- Hnilica Petr
- Zevl Lukáš
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBody -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov