1.Liga Západ 2023/2024 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
1. kolo
-
2. kolo
-
3. kolo
-
4. kolo
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: TJ Sokol RadotínBody: 27Remízy: 6Výhry: 2Prohry: 0Zápasy: 48/16Sety: 102/41Body: 2719/2283Pořadí: 2Tým: BaC KladnoBody: 22Remízy: 5Výhry: 1Prohry: 2Zápasy: 42/22Sety: 91/58Body: 2795/2458Pořadí: 3Tým: SK Prosek ABody: 22Remízy: 5Výhry: 2Prohry: 1Zápasy: 40/24Sety: 87/57Body: 2720/2429Pořadí: 4Tým: SK HamrBody: 20Remízy: 4Výhry: 1Prohry: 3Zápasy: 38/26Sety: 86/62Body: 2729/2530Pořadí: 5Tým: TJ Slovan VesecBody: 15Remízy: 4Výhry: 0Prohry: 4Zápasy: 30/34Sety: 74/75Body: 2616/2699Pořadí: 6Tým: BA Plzeň BBody: 11Remízy: 1Výhry: 3Prohry: 4Zápasy: 26/38Sety: 58/79Body: 2296/2451Pořadí: 7Tým: BK TU v LiberciBody: 11Remízy: 2Výhry: 1Prohry: 5Zápasy: 25/39Sety: 58/84Body: 2408/2665Pořadí: 8Tým: TJ Astra Zahradní MěstoBody: 11Remízy: 2Výhry: 2Prohry: 4Zápasy: 24/40Sety: 51/86Body: 2295/2584Pořadí: 9Tým: SK Prosek BBody: 5Remízy: 0Výhry: 2Prohry: 6Zápasy: 15/49Sety: 40/105Body: 2371/2850Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
.
Soupiska týmu
Muži
Ženy
-
BA Plzeň B
PlzeňSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Rataj Vojtěch
- Oros Marek
- Valenta Bedřich
- Pelcr Jan
- Voráč Přemysl
Ženy
- Dvořáková Anna
- Benediktová Klára
- Fenclová Nikola
-
BaC Kladno
KladnoSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Golas Mateusz
- Krawczyk Adrian
- Běhounek Ondřej
- Morávek Michal
- Novotný Robert
- Cybulski Robert
Ženy
- Hankiewicz Paulina
- Adámková Jana
Náhradníci
- Altera Jan
- Skrčená Malvína
- Skrčený Daniel
-
BK 1973 Benátky nad Jizerou B - kvalifikace
Benátky nad JizerouSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Amosov Oleg
- Müller Jakub
- Holeček Jaroslav
- Kerpl Dennis
- Sopko Martin
- Kadlec Ondřej
- Martinec Petr
- Burkovec Václav
- Fröhlich Jaroslav
Ženy
- Kalkušová Karolína
- Turoňová Adéla
- Hermannová Pavlína
- Vernerová Linda
-
BK TJ Baník Most - kvalifikace
MostSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Pospíšil Tomáš
- Port Jan
- Ickert Daniel
- Hošek Vojtěch
- Hofman Adam
- Bleyer Pavel
- Hofman Svatopluk
- Oros Ladislav
Ženy
- Burdová Tereza
- Fišerová Karolína
- Grznárová Tereza
- Burdová Veronika
-
BK TU v Liberci
LiberecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Šída Mirko
- Janoušek Petr
- Zahrádka Jakub
- Rázl Jan
- Vitvera Jakub
Ženy
- Peruňská Alžbeta
- Vojteková Lucie
- Berge Hannah
Náhradníci
- Malcová Klára
- Marek Filip
-
SK Hamr
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Macák Jan
- Vitvera Jakub
- Hurtík Jonáš
- Volf Matěj
- Brázda Jáchym
- Srnec Adam
- Strejček Vojtěch
Ženy
- Šilhavá Radka
- Šilhavá Klára
- Bílková Eliška
- Koliášová Kateřina
-
SK Prosek A
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Chlubna Jaroslav
- Thor Lukáš
- Vorlík Jan
- Podivín Václav
- Titěra Filip
- Poříz Vojtěch
Ženy
- Treperová Ivana
- Maixnerová Amélie
-
SK Prosek B
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nývlt Jiří
- Stádník Filip
- Beznoska Miloslav
- Schumpeter Marek
- Coufal Kryštof
- Krajča Tomáš
- Bříza Petr
Ženy
- Sedláčková Vanda
- Stará Natálie
- Ausbergerová Berta
-
TJ Astra Zahradní Město
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kurz Lukáš
- Čepela Marek
- Fiala Jan
- Waller Tomáš
Ženy
- Kurzová Dominika
- Osičková Erika
Náhradníci
- Havránek Vojtěch
- Malý Viktor
- Kobyláková Tereza
- Moravec Michal
- Sebera Vojtěch
-
TJ Slovan Vesec
VesecSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kordek Patryk
- Klimeš Ondřej
- Šula Fabian
- Stejskal David
- Vajsejtl Jiří
- Líbal Štěpán
Ženy
- Janko Maja
- Líbalová Šárka
- Foukalová Iva
-
TJ Sokol Křemže - kvalifikace
KřemžeSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Kukač Jindřich
- Patera Tomáš
- Beran Petr
- Kalbáč Štěpán
- Pirtyák Petr
- Koudelka Michal
- Sklář Vladimír
- Čerkl Jan
Ženy
- Kudláčková Veronika
- Krejčí Adéla
- Fučíková Zuzana
-
TJ Sokol Radotín
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Bitman Jakub
- Hubáček Michal
- Smutný David
- Choo Chi Earn
- Kovář Milan
Ženy
- Mikelová Kateřina
- Mlčochová Denisa
Náhradníci
- Hnilica Petr
- Zevl Lukáš
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Mlčochová DenisaTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 16Zápasy: 16Sety: 32:3Body: 723:509Pořadí: 2Jméno: Mikelová KateřinaTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 15Zápasy: 16Sety: 30:4Body: 664:495Pořadí: 3Jméno: Běhounek OndřejTým: BaC KladnoVýhry: 15Zápasy: 16Sety: 30:8Body: 768:564Pořadí: 4Jméno: Bitman JakubTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 14Zápasy: 16Sety: 29:6Body: 703:503Pořadí: 5Jméno: Louda JiříTým: BA Plzeň BVýhry: 13Zápasy: 14Sety: 26:3Body: 590:373Pořadí: 6Jméno: Cybulski RobertTým: BaC KladnoVýhry: 12Zápasy: 12Sety: 24:5Body: 586:443Pořadí: 7Jméno: Thor LukášTým: SK Prosek AVýhry: 12Zápasy: 16Sety: 26:11Body: 728:607Pořadí: 8Jméno: Titěra FilipTým: SK Prosek AVýhry: 12Zápasy: 16Sety: 27:11Body: 742:651Pořadí: 9Jméno: Smutný DavidTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 12Zápasy: 16Sety: 25:12Body: 731:596Pořadí: 10Jméno: Šilhavá RadkaTým: SK HamrVýhry: 11Zápasy: 13Sety: 22:6Body: 566:360Pořadí: 11Jméno: Koliášová KateřinaTým: SK HamrVýhry: 10Zápasy: 11Sety: 20:5Body: 495:375Pořadí: 12Jméno: Morávek MichalTým: BaC KladnoVýhry: 10Zápasy: 13Sety: 21:11Body: 611:534Pořadí: 13Jméno: Macák JanTým: SK HamrVýhry: 10Zápasy: 15Sety: 23:13Body: 678:647Pořadí: 14Jméno: Stejskal DavidTým: TJ Slovan VesecVýhry: 10Zápasy: 16Sety: 25:13Body: 749:658Pořadí: 15Jméno: Peruňská AlžbetaTým: BK TU v LiberciVýhry: 9Zápasy: 12Sety: 19:7Body: 514:431Pořadí: 16Jméno: Hankiewicz PaulinaTým: BaC KladnoVýhry: 9Zápasy: 12Sety: 20:8Body: 558:450Pořadí: 17Jméno: Maixnerová AmélieTým: SK Prosek AVýhry: 9Zápasy: 16Sety: 19:14Body: 595:485Pořadí: 18Jméno: Treperová IvanaTým: SK Prosek AVýhry: 9Zápasy: 16Sety: 20:14Body: 627:531Pořadí: 19Jméno: Viktora JanTým: BA Plzeň BVýhry: 9Zápasy: 16Sety: 21:14Body: 652:583Pořadí: 20Jméno: Chlubna JaroslavTým: SK Prosek AVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 18:14Body: 618:591Pořadí: 21Jméno: Valenta BedřichTým: BA Plzeň BVýhry: 8Zápasy: 12Sety: 17:10Body: 506:461Pořadí: 22Jméno: Vojteková LucieTým: BK TU v LiberciVýhry: 8Zápasy: 12Sety: 20:11Body: 606:554Pořadí: 23Jméno: Čepela MarekTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 8Zápasy: 16Sety: 18:17Body: 629:622Pořadí: 24Jméno: Klimeš OndřejTým: TJ Slovan VesecVýhry: 8Zápasy: 16Sety: 18:17Body: 596:626Pořadí: 25Jméno: Srnec AdamTým: SK HamrVýhry: 8Zápasy: 15Sety: 20:17Body: 642:679Pořadí: 26Jméno: Fiala JanTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 8Zápasy: 16Sety: 17:20Body: 675:695Pořadí: 27Jméno: Strejček VojtěchTým: SK HamrVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 14:7Body: 405:334Pořadí: 28Jméno: Rázl JanTým: BK TU v LiberciVýhry: 7Zápasy: 12Sety: 16:11Body: 520:478Pořadí: 29Jméno: Zahrádka JakubTým: BK TU v LiberciVýhry: 7Zápasy: 16Sety: 17:20Body: 666:692Pořadí: 30Jméno: Krawczyk AdrianTým: BaC KladnoVýhry: 6Zápasy: 7Sety: 13:2Body: 310:208Pořadí: 31Jméno: Šilhavá KláraTým: SK HamrVýhry: 6Zápasy: 8Sety: 12:6Body: 346:293Pořadí: 32Jméno: Vitvera JakubTým: SK HamrVýhry: 6Zápasy: 9Sety: 12:8Body: 387:360Pořadí: 33Jméno: Sedláčková VandaTým: SK Prosek BVýhry: 6Zápasy: 9Sety: 13:8Body: 407:368Pořadí: 34Jméno: Choo Chi EarnTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 6Zápasy: 12Sety: 16:13Body: 525:521Pořadí: 35Jméno: Kurzová DominikaTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 6Zápasy: 13Sety: 12:17Body: 526:555Pořadí: 36Jméno: Coufal KryštofTým: SK Prosek BVýhry: 6Zápasy: 15Sety: 13:22Body: 589:672Pořadí: 37Jméno: Šula FabianTým: TJ Slovan VesecVýhry: 5Zápasy: 13Sety: 13:17Body: 507:579Pořadí: 38Jméno: Janoušek PetrTým: BK TU v LiberciVýhry: 5Zápasy: 16Sety: 12:23Body: 608:675Pořadí: 39Jméno: Golas MateuszTým: BaC KladnoVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 8:0Body: 168:82Pořadí: 40Jméno: Poříz VojtěchTým: SK Prosek AVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 9:5Body: 263:237Pořadí: 41Jméno: Hnilica PetrTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 4Zápasy: 8Sety: 9:10Body: 332:351Pořadí: 42Jméno: Líbalová ŠárkaTým: TJ Slovan VesecVýhry: 4Zápasy: 10Sety: 11:12Body: 421:412Pořadí: 43Jméno: Vorlík JanTým: SK Prosek AVýhry: 4Zápasy: 10Sety: 10:14Body: 439:481Pořadí: 44Jméno: Osičková ErikaTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 4Zápasy: 11Sety: 8:15Body: 379:444Pořadí: 45Jméno: Foukalová IvaTým: TJ Slovan VesecVýhry: 4Zápasy: 14Sety: 11:22Body: 551:630Pořadí: 46Jméno: Zevl LukášTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:2Body: 126:112Pořadí: 47Jméno: Hubáček MichalTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:3Body: 176:150Pořadí: 48Jméno: Malý ViktorTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:3Body: 173:154Pořadí: 49Jméno: Janko MajaTým: TJ Slovan VesecVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 6:4Body: 189:174Pořadí: 50Jméno: Kobyláková TerezaTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 3Zápasy: 8Sety: 6:10Body: 294:303Pořadí: 51Jméno: Hurtík JonášTým: SK HamrVýhry: 3Zápasy: 8Sety: 9:11Body: 374:396Pořadí: 52Jméno: Altera JanTým: BaC KladnoVýhry: 3Zápasy: 8Sety: 10:12Body: 392:382Pořadí: 53Jméno: Stará NatálieTým: SK Prosek BVýhry: 3Zápasy: 10Sety: 9:15Body: 419:471Pořadí: 54Jméno: Volf MatějTým: SK HamrVýhry: 3Zápasy: 11Sety: 9:17Body: 440:519Pořadí: 55Jméno: Adámková JanaTým: BaC KladnoVýhry: 3Zápasy: 12Sety: 7:19Body: 437:509Pořadí: 56Jméno: Líbal ŠtěpánTým: TJ Slovan VesecVýhry: 3Zápasy: 12Sety: 10:20Body: 513:575Pořadí: 57Jméno: Vajsejtl JiříTým: TJ Slovan VesecVýhry: 2Zápasy: 3Sety: 5:3Body: 158:146Pořadí: 58Jméno: Kordek PatrykTým: TJ Slovan VesecVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 6:4Body: 180:182Pořadí: 59Jméno: Havránek VojtěchTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 4:10Body: 216:274Pořadí: 60Jméno: Skrčená MalvínaTým: BaC KladnoVýhry: 2Zápasy: 8Sety: 6:12Body: 308:357Pořadí: 61Jméno: Rataj VojtěchTým: BA Plzeň BVýhry: 2Zápasy: 11Sety: 5:18Body: 367:475Pořadí: 62Jméno: Schumpeter MarekTým: SK Prosek BVýhry: 2Zápasy: 12Sety: 6:21Body: 443:536Pořadí: 63Jméno: Benediktová KláraTým: BA Plzeň BVýhry: 2Zápasy: 16Sety: 6:28Body: 526:661Pořadí: 64Jméno: Fenclová NikolaTým: BA Plzeň BVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 2:6Body: 89:126Pořadí: 65Jméno: Skrčený DanielTým: BaC KladnoVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 3:6Body: 138:171Pořadí: 66Jméno: Brázda JáchymTým: SK HamrVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 3:6Body: 148:182Pořadí: 67Jméno: Kovář MilanTým: TJ Sokol RadotínVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 3:6Body: 178:183Pořadí: 68Jméno: Kurz LukášTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 1Zápasy: 5Sety: 2:9Body: 160:216Pořadí: 69Jméno: Voráč PřemyslTým: BA Plzeň BVýhry: 1Zápasy: 8Sety: 3:15Body: 286:361Pořadí: 70Jméno: Beznoska MiloslavTým: SK Prosek BVýhry: 1Zápasy: 8Sety: 3:15Body: 279:363Pořadí: 71Jméno: Waller TomášTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 1Zápasy: 10Sety: 2:18Body: 284:412Pořadí: 72Jméno: Bříza PetrTým: SK Prosek BVýhry: 1Zápasy: 10Sety: 3:18Body: 320:425Pořadí: 73Jméno: Ausbergerová BertaTým: SK Prosek BVýhry: 1Zápasy: 11Sety: 6:20Body: 428:523Pořadí: 74Jméno: Podivín VáclavTým: SK Prosek AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 65:84Pořadí: 75Jméno: Vlášková ŠárkaTým:Výhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 27:84Pořadí: 76Jméno: Nývlt JiříTým: SK Prosek BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:4Body: 65:86Pořadí: 77Jméno: Sebera VojtěchTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:4Body: 80:103Pořadí: 78Jméno: Oros MarekTým: BA Plzeň BVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:6Body: 75:126Pořadí: 79Jméno: Yefimov RenatTým:Výhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:6Body: 69:126Pořadí: 80Jméno: Malcová KláraTým: BK TU v LiberciVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:8Body: 97:168Pořadí: 81Jméno: Marek FilipTým: BK TU v LiberciVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:8Body: 123:169Pořadí: 82Jméno: Moravec MichalTým: TJ Astra Zahradní MěstoVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:8Body: 104:171Pořadí: 83Jméno: Stádník FilipTým: SK Prosek BVýhry: 0Zápasy: 7Sety: 1:14Body: 241:311Pořadí: 84Jméno: Krajča TomášTým: SK Prosek BVýhry: 0Zápasy: 7Sety: 2:14Body: 254:335Pořadí: 85Jméno: Šída MirkoTým: BK TU v LiberciVýhry: 0Zápasy: 8Sety: 0:16Body: 215:337Pořadí: 86Jméno: Dvořáková AnnaTým: BA Plzeň BVýhry: 0Zápasy: 12Sety: 1:24Body: 343:531 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga ZápadVítěz: SK Prosek PrahaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga západVítěz: TJ Slovan VesecRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: Sokol Radotín Meteor Praha BRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - západní skupinaVítěz: SKB Český Krumlov