1. Liga východ 2021/2022 - Základní část
-
Utkání
Výběr kola
-
1. kolo
-
2. kolo
-
3. kolo
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: TJ Sokol DobruškaBody: 17Remízy: 7Výhry: 0Prohry: 0Zápasy: 38/11Sety: 119/64Body: 1746/1587Pořadí: 2Tým: TJ Sokol Polabiny PardubiceBody: 14Remízy: 6Výhry: 0Prohry: 1Zápasy: 32/17Sety: 118/71Body: 1865/1627Pořadí: 3Tým: BaC KladnoBody: 11Remízy: 4Výhry: 0Prohry: 3Zápasy: 27/22Sety: 100/87Body: 1724/1676Pořadí: 4Tým: TJ Slavoj Český TěšínBody: 11Remízy: 4Výhry: 0Prohry: 3Zápasy: 26/23Sety: 94/85Body: 1656/1514Pořadí: 5Tým: TJ Orlová LutyněBody: 10Remízy: 4Výhry: 0Prohry: 3Zápasy: 26/23Sety: 95/77Body: 1665/1461Pořadí: 6Tým: BADMINTON FSpS MU BBody: 7Remízy: 2Výhry: 0Prohry: 5Zápasy: 24/25Sety: 90/97Body: 1670/1644Pořadí: 7Tým: TJ Sokol Klimkovice BBody: 5Remízy: 1Výhry: 0Prohry: 6Zápasy: 19/30Sety: 72/111Body: 1470/1729Pořadí: 8Tým: BK Králův DvůrBody: 0Remízy: 0Výhry: 0Prohry: 7Zápasy: 4/45Sety: 42/138Body: 1315/1873Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
B.O. Chance Ostrava
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Nielsen Sebastian Lassen
- Klausholm Oskar
- Søvndal Peder
- Šimko Jáchym
- Glac Samuel
- Matuš Vojtěch
Ženy
- Švábíková Tereza
- Růžičková Marie
- Žurková Valérie
- Moravcová Mia
- Helešicová Barbora
-
BaC Kladno
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Cybulski Robert
- Kolumbajew Jacek
- Morávek Michal
- Skrčený Daniel
- Běhounek Ondřej
- Novotný Robert
- Altera Jan
Ženy
- Adámková Jana
- Erbenová Monika
Náhradníci
- Skrčená Malvína
-
BADMINTON FSpS MU B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Pleska Josef
- Derka Jiří
- Mazúr Jakub
- Reichman Jakub
- Smutný David
- Dang Tomáš
Ženy
- Ševčíková Martina
- Chadimová Adéla
- Otáhalová Barbora
Náhradníci
- Dostál Marek
- Hrazdíra Patrik
- Diviš Jakub
-
BK Králův Dvůr
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Holeček Jaroslav
- Schoř Marek
- Fridrich Václav
- Stehlík Jiří
- Volf Adam
Ženy
- Nováčková Anežka
- Krejčová Lucie
- Dvořáková Martina
- Jiráková Tereza
Náhradníci
- Souček Marek
- Bičan Petr
-
SK STAVOS Brno Slatina B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Srnec Jan
- Vrbka Tomáš
- Vícen Jarolím
- Ludík Martin
- Komár Tomáš
- Vorel Ladislav
- Cirók Josef
- Ševčík Otmar
Ženy
- Lišková Natálie
- Srncová Veronika
- Ciróková Tereza
-
TJ Orlová Lutyně
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vachálek Juraj
- Šelong Vojtěch
- Franek Lukáš
- Blaník Adam
- Hevessy Ondřej
- Slabý Martin
- Benbenek Václav
Ženy
- Žwaková Jana
- Dobrovolná Zuzana
- Němcová Nela
- Czajová Tereza
-
TJ Slavoj Český Těšín
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Twardzik Adam
- Míra Patrik
- Kadlec Sebastián
- Szarzec Adam
Ženy
- Zimnol Daria
- Wronska Aleksandra
- Kadlecová Olívia
- Pawliková Veronika
-
TJ Sokol Dobruška
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Hrnčár Petr
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
Ženy
- Kubečková Veronika
- Smejkalová Eliška
- Jarošová Veronika
-
TJ Sokol Klimkovice B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Cimosz Lukas
- Somerlík Jan
- Slíva David
- Tomala Petr
- Vašátko Michal
Ženy
- Gramelová Dominika
- Metzová Lucie
- Bláhová Zuzana
Náhradníci
- Halfar Jiří
- Láznička Jakub
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Matěj
- Grund Michal
- Skřivan Jakub
- Skála Tomáš
- Hamáček Michal
Ženy
- Bártová Rozálie
- Krpatová Pavlína
- Valentová Kateřina
-
TJ Sokol Polabiny Pardubice B
Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Ehm Ervín
- Burget Adam
- Urbanec Tomáš
- Horáček David
- Wsól Lukáš
- Havlíček Vojtěch
- Hodek Martin
- Kaplan Ondřej
- Havlíček Jaroslav
- Jeništa Pavel
Ženy
- Lubinová Livie
- Bártová Apolena
- Vašíčková Aneta
- Kulhánková Barbora
- Valentová Denisa
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Krpatová PavlínaTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 14Zápasy: 14Sety: 42:8Body: 541:378Pořadí: 2Jméno: Horák JakubTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 14Zápasy: 14Sety: 42:9Body: 529:387Pořadí: 3Jméno: Antoška AndrejTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 14Zápasy: 14Sety: 42:15Body: 571:465Pořadí: 4Jméno: Valentová KateřinaTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 10Zápasy: 12Sety: 33:13Body: 486:391Pořadí: 5Jméno:Tým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 10Zápasy: 14Sety: 33:18Body: 513:401Pořadí: 6Jméno: Šelong VojtěchTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 9Zápasy: 13Sety: 32:13Body: 470:369Pořadí: 7Jméno: Míra PatrikTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 30:23Body: 505:410Pořadí: 8Jméno: Ševčíková MartinaTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 9Zápasy: 14Sety: 30:24Body: 499:462Pořadí: 9Jméno: Kubečková VeronikaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 8Zápasy: 10Sety: 28:10Body: 373:347Pořadí: 10Jméno: Vachálek JurajTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 8Zápasy: 12Sety: 27:13Body: 403:315Pořadí: 11Jméno: Erbenová MonikaTým: BaC KladnoVýhry: 8Zápasy: 14Sety: 28:24Body: 494:475Pořadí: 12Jméno: Kopřiva OndřejTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 7Zápasy: 7Sety: 21:6Body: 276:220Pořadí: 13Jméno: Cybulski RobertTým: BaC KladnoVýhry: 7Zápasy: 8Sety: 22:6Body: 306:233Pořadí: 14Jméno: Skála TomášTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 24:11Body: 367:300Pořadí: 15Jméno: Adámková JanaTým: BaC KladnoVýhry: 7Zápasy: 10Sety: 23:13Body: 340:291Pořadí: 16Jméno: Morávek MichalTým: BaC KladnoVýhry: 7Zápasy: 11Sety: 25:18Body: 408:371Pořadí: 17Jméno: Ehm MatějTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 7Zápasy: 12Sety: 26:19Body: 439:393Pořadí: 18Jméno: Bláhová ZuzanaTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 7Zápasy: 13Sety: 24:29Body: 506:505Pořadí: 19Jméno: Pleska JosefTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 6Zápasy: 9Sety: 22:10Body: 324:213Pořadí: 20Jméno: Grund MichalTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 6Zápasy: 9Sety: 23:10Body: 325:267Pořadí: 21Jméno: Šváb MatějTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 6Zápasy: 9Sety: 20:12Body: 294:292Pořadí: 22Jméno: Němcová NelaTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 6Zápasy: 10Sety: 22:14Body: 367:313Pořadí: 23Jméno: Kolumbajew JacekTým: BaC KladnoVýhry: 6Zápasy: 10Sety: 20:16Body: 329:315Pořadí: 24Jméno: Metzová LucieTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 6Zápasy: 10Sety: 23:17Body: 369:341Pořadí: 25Jméno: Jarošová VeronikaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 6Zápasy: 11Sety: 18:21Body: 341:374Pořadí: 26Jméno: Žwaková JanaTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 6Zápasy: 14Sety: 25:27Body: 487:483Pořadí: 27Jméno: Bureš MarekTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 5Zápasy: 5Sety: 15:6Body: 209:173Pořadí: 28Jméno: Gramelová DominikaTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 5Zápasy: 5Sety: 15:8Body: 238:188Pořadí: 29Jméno: Blaník AdamTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 5Zápasy: 7Sety: 17:9Body: 272:199Pořadí: 30Jméno: Vašátko MichalTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 5Zápasy: 14Sety: 18:34Body: 459:501Pořadí: 31Jméno: Kadlec SebastiánTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 14:7Body: 207:164Pořadí: 32Jméno: Wronska AleksandraTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 4Zápasy: 6Sety: 15:10Body: 241:230Pořadí: 33Jméno: Benbenek VáclavTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 4Zápasy: 8Sety: 12:14Body: 232:214Pořadí: 34Jméno: Hamáček MichalTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 4Zápasy: 8Sety: 19:14Body: 324:296Pořadí: 35Jméno: Otáhalová BarboraTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 4Zápasy: 8Sety: 15:16Body: 285:290Pořadí: 36Jméno: Skřivan JakubTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 4Zápasy: 10Sety: 21:21Body: 394:380Pořadí: 37Jméno: Szarzec AdamTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 4Zápasy: 11Sety: 15:22Body: 326:331Pořadí: 38Jméno: Derka JiříTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 4Zápasy: 9Sety: 16:22Body: 341:367Pořadí: 39Jméno: Běhounek OndřejTým: BaC KladnoVýhry: 4Zápasy: 9Sety: 18:22Body: 374:394Pořadí: 40Jméno: Kadlecová OlíviaTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 4Zápasy: 12Sety: 18:26Body: 401:428Pořadí: 41Jméno: Cimosz LukasTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 9:5Body: 139:119Pořadí: 42Jméno: Altera JanTým: BaC KladnoVýhry: 3Zápasy: 5Sety: 13:9Body: 214:204Pořadí: 43Jméno: Holeček JaroslavTým: BK Králův DvůrVýhry: 3Zápasy: 14Sety: 18:35Body: 446:530Pořadí: 44Jméno: Diviš JakubTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 8:6Body: 138:109Pořadí: 45Jméno: Czajová TerezaTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:6Body: 124:116Pořadí: 46Jméno: Hrazdíra PatrikTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 8:7Body: 128:118Pořadí: 47Jméno: Smutný DavidTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:9Body: 143:150Pořadí: 48Jméno: Chadimová AdélaTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 11:12Body: 213:229Pořadí: 49Jméno: Dostál MartinTým:Výhry: 2Zápasy: 6Sety: 8:15Body: 203:235Pořadí: 50Jméno: Franek LukášTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 2Zápasy: 7Sety: 9:16Body: 228:227Pořadí: 51Jméno: Skrčený DanielTým: BaC KladnoVýhry: 2Zápasy: 6Sety: 9:16Body: 217:235Pořadí: 52Jméno: Stehlík JiříTým: BK Králův DvůrVýhry: 2Zápasy: 12Sety: 15:32Body: 398:488Pořadí: 53Jméno: Tomala PetrTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 2Zápasy: 13Sety: 10:35Body: 304:467Pořadí: 54Jméno: Krejčová LucieTým: BK Králův DvůrVýhry: 2Zápasy: 14Sety: 19:38Body: 504:581Pořadí: 55Jméno: Bártová RozálieTým: TJ Sokol Polabiny PardubiceVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:5Body: 59:78Pořadí: 56Jméno: Dostál MarekTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 4:7Body: 87:111Pořadí: 57Jméno: Láznička JakubTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 4:8Body: 92:118Pořadí: 58Jméno: Twardzik AdamTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 5:9Body: 112:112Pořadí: 59Jméno: Mazúr JakubTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 6:9Body: 124:115Pořadí: 60Jméno: Zimnol DariaTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 6:9Body: 134:147Pořadí: 61Jméno: Slíva DavidTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 1Zápasy: 7Sety: 4:18Body: 111:208Pořadí: 62Jméno: Slabý MartinTým: TJ Orlová LutyněVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:6Body: 34:66Pořadí: 63Jméno: Halfar JiříTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 54:76Pořadí: 64Jméno: Fridrich VáclavTým: BK Králův DvůrVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 4:9Body: 108:133Pořadí: 65Jméno: Dang TomášTým: BADMINTON FSpS MU BVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 0:12Body: 74:133Pořadí: 66Jméno: Skrčená MalvínaTým: BaC KladnoVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 2:12Body: 90:149Pořadí: 67Jméno: Somerlík JanTým: TJ Sokol Klimkovice BVýhry: 0Zápasy: 4Sety: 3:12Body: 125:163Pořadí: 68Jméno: Pawliková VeronikaTým: TJ Slavoj Český TěšínVýhry: 0Zápasy: 6Sety: 3:18Body: 145:219Pořadí: 69Jméno: Smejkalová EliškaTým: TJ Sokol DobruškaVýhry: 0Zápasy: 7Sety: 1:21Body: 149:241Pořadí: 70Jméno: Schoř MarekTým: BK Králův DvůrVýhry: 0Zápasy: 12Sety: 4:36Body: 232:425Pořadí: 71Jméno: Jiráková TerezaTým: BK Králův DvůrVýhry: 0Zápasy: 14Sety: 12:42Body: 438:568 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: 1. Liga VýchodVítěz: TJ Sokol DobruškaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: 1. Liga východVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Klimkovice BRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Polabiny PardubiceRočník soutěže: 2017 - 2018Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol Dobruška BRočník soutěže: 2016 - 2017Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2015 - 2016Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Sokol KlimkoviceRočník soutěže: 2014 - 2015Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Montas Hradec KrálovéRočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová LutyněRočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: BK Tatra KopřivniceRočník soutěže: 2010 - 2011Název soutěže: 1. CL - východní skupinaVítěz: TJ Orlová Lutyně