Školení trenérů IV. třídy - Ústí nad Labem
Termín: sobota, 18.7.2020 - neděle, 19.7.2020
Místo: Ústí nad Labem
Typ: Školení trenérů
Určeno pro: Začínající trenéry.
Uzávěrka: neděle, 12.7.2020
Základní znalosti pro trenéry začánající v klubech, oddílech.
Jméno | Stav přihlášky | Klub |
---|---|---|
Bartáková Jana | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: SK Děčín |
Tonderová Eliška | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: SK Děčín |
Pleskot Vít | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: TSC Turnov |
Šula Fabian | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. |
Schneider Filip | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: T-Club Berušky |
Střelka Tomáš | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: S-centrum Děčín SK |
Vyšehradská Anna | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. |
Krejčí Michala | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. |
Niedermayerová Alena | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. |
Salava Michal | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. |
Poláček Vojtěch | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. |
Hájková Linda | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. |
Zimová Barbora | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. |
Zimová Kateřina | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. |
Hájek Adam | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. |
Kraml František | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: T-Club Berušky |
Jančík Tomáš | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: T-Club Berušky |
Důbravová Barbora | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton |
Valatová Pavla | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: S-centrum Děčín SK |
Helebrandová Kateřina | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: T-Club Berušky |
Topinková Zdeňka | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: TJ Keramika Chlumčany |
Vaněček Jiří | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: TJ Keramika Chlumčany |
Žirovnický Zdeněk | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: SK Děčín |
Panák Petr | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: SK Děčín |
Günther Robin | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BK Goram Teplice, z.s. |
Vocilka Jiří | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BK Goram Teplice, z.s. |
Sýkorová Anna Marie | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BK Goram Teplice, z.s. |
Šolc Petr | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Kostelecký Jan | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: TJ Lanškroun, z.s. |
Veselá Veronika | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: TJ Lanškroun, z.s. |