Školení trenérů IV. třídy - Brno
Termín: sobota, 25.5.2024 - neděle, 26.5.2024
Místo: Brno
Typ: Školení trenérů
Určeno pro: Je určené pro zájemce, kteří s trenérstvím začínají a rádi by se v této oblasti dále vzdělávali.
Minimální věk účastníků je 16 let v době konání praktické části.
Uzávěrka: neděle, 28.4.2024
Školení je zaměřeno na základy trenérské práce v badmintonu. Absolvováním školení včetně úspěšného složení závěrečného testu získá trenér IV. trenérskou třídu. Školení má online část (bude doplněno) a následně praktickou část (25. - 26. 5. 2024).
Jméno | Stav přihlášky | Klub |
---|---|---|
Frýdek Jan | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. |
Kolář Jan | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. |
Bulínová Ema | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. |
Žižková Kateřina | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: Badminton Zlín, z.s. |
Novák Tomáš | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. |
Ondruch Tomáš | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BC Lokomotiva Kunovice |
Zrůna Michal | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton |
Dojiva Mikuláš | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. |
Krop Filip | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: SK Vitality Slezsko, z.s. |
Dvořáčková Natálie | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Dvorský David | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Mračna Adam | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: Lokomotiva Břeclav |
Cielecký Matyáš | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. |
Vacková Kristýna | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: VSK VUT Brno |
Peter Vítězslav | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Samoilenko Dmytro | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Ovčačík Jan | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. |
Smetana Josef | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: TJ ČZ Strakonice, spolek |
Štolová Karolína | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: BC AKTIV LUŽINY |
Duda David | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BC Premiera Brno, z.s. |
Brož Václav | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Osoba Tomáš | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Jirásková Adéla | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. |
Tepliakov-Suchkov Yurii | Stav přihlášky: Nepotvrzen | Klub: SK Hamr, z.s. |
Nguyen Manh Hoang | Stav přihlášky: Náhradník | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Smetana Mikuláš | Stav přihlášky: Náhradník | Klub: TJ ČZ Strakonice, spolek |
Sousedík Pavel | Stav přihlášky: Náhradník | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. |