GPD U15- otevřený
Termín: sobota, 2.2.2019
Uzavírka přihlášek: 1.2.2019
Typ turnaje: D
Kategorie: U15
Oblast: Severní Čechy
Místo: Liberec- Vesec
Pořadatel: TJ Slovan Vesec, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Moravec Michal | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hroza Samuel | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čepelák Michal | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Böhm Filip | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hanuš Štěpán | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zubr Tobiáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Votava Matěj Vojtěch | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Glöckner Filip | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Miklošín Matyáš | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Buriánek Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vocilka Jiří | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wollmann Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mrvečka Pavel | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-20 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hanák Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-20 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Smutný Dalibor | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-20 | Dvouhra - body: 16 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jíra Šimon | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 21-24 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Slabá Natálie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kučerová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hanzlová Emma | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Osičková Aneta | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pondělíková Veronika | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Trnková Adéla | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rezková Kateřina | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flusserová Veronika | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Konečná Jaromíra | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-10 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Orosová Sára | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Partlová Zuzana | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |