3. GPC U17
Termín: neděle, 16.3.2014
Uzavírka přihlášek: 15.3.2014
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Jižní Morava
Místo: Chropyně
Pořadatel: TJ Chropyně
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bureš Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Paseka Daniel | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Zrza Bronislav | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Jirda Dalibor | Klub: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Šenk Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Bureš David | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Močarník Martin | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 9 | Mix - body: 36 |
Černotík Jaroslav | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Srncová Veronika | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Švecová Adéla | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Přikrylová Lenka | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Mikšátková Barbora | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Otáhalová Kateřina | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Pelcová Kateřina | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Syrovátková Lucie | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Domanská Vendula | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 48 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Bláhová Anna | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Zikosová Tereza | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9 | Mix - body: 36 |