OP U17
Termín: sobota, 17.11.2018
Uzavírka přihlášek: 16.11.2018
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U17
Oblast: Východní Čechy
Místo: Rychnov nad Kněžnou
Pořadatel: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Blažek Jan | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Maňásek Pavel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Kalina Ondřej | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Vojtěch Adam | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Plánička Radek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čtvrtečka Jakub Karel | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janoušek Petr | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dajčar Jan | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Urbanec Tomáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Jurča Tomáš | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Holubář Martin | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Rybyšar Vojtěch | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ret Daniel | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Havlíček Jaroslav | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šmída Tomáš | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Dušek Sam | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Kostelecký Jan | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Viesner Ondřej | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šolarová Tereza | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Maixnerová Petra | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Šalomounová Eliška | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Všetečková Anna | Klub: SK HIT Hradec Králové, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Mrázková Barbora | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Uherová Andrea | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Morchová Tereza | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Vašíčková Aneta | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Uherová Kristýna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Pazderková Nicole | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |