OP U13
Termín: sobota, 29.3.2014
Uzavírka přihlášek: 28.3.2014
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Čechy
Místo: České Budějovice
Pořadatel: TJ Sokol České Budějovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Janoštík Jan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Švejda Tomáš | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Šimoník Richard | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kalbáč Štěpán | Klub: TJ ČZ Strakonice, spolek | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Marťán Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Tancer Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Tancer Robin | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 53 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Kalina Tomáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 53 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Dvořák Daniel | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Oros Jan | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Kučera Tomáš | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 40 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Šimůnek Hubert | Klub: TJ Slovan Jindřichův Hradec | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Koktavý Jiří | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hadáčková Bára | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Kršíková Eliška | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Hejnová Julia | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Klampflová Gabriela | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Koudelková Lucie | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Šmikmátorová Linda | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 79 |
Štronerová Michaela | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 53 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Hrubá Leona | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 53 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |
Berková Barbora | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 59 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 59 |
Ježková Tereza | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 79 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 40 |