GPD U13
Termín: neděle, 9.3.2014
Uzavírka přihlášek: 8.3.2014
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Čechy
Místo: České Budějovice
Pořadatel: TJ Sokol České Budějovice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bízek Vojtěch | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Marťán Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Soběslavský Martin | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Babka Stanislav | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Mikeš Adam | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Jelínek David | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Kalina Tomáš | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Láska David | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Sklenář Dan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Pšenička Simon | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Koktavý Jiří | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Ječmínek Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Pšenička Kryštof | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šimůnek Hubert | Klub: TJ Slovan Jindřichův Hradec | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dvořák Daniel | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Kadeřávek Adam Libor | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Horváth Benjamín | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janů Adam | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Kučera Tomáš | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bezchleba Aleš | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jelínek Jaroslav | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jirovec Václav | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Mojcher Jonáš | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Fejgl Tomáš | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Kryeziu Dominik | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Beníšek Matěj | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dlab Matěj | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Staňková Ema | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Jedličková Martina | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Kršíková Eliška | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Hortová Martina | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Berková Barbora | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Bouberlová Tereza | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Hrubá Leona | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Stehnová Klára | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Melenová Kateřina | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Ježková Tereza | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Makovcová Anna | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Kryeziu Vanesa | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Podolková Žofie | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Neubauerová Klára | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Jirovcová Eva | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |
Petroušková Natálie | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Čápová Adéla | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Bártová Kateřina | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Madaraszová Julie | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 4 |