GPD Dospělí Brno Jehnice
Termín: sobota, 17.3.2012
Uzavírka přihlášek: 16.3.2012
Typ turnaje: D
Kategorie: Dospělí
Oblast: Jižní Morava
Místo: Jehnice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fiala Jaroslav | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 34 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dorazil Milan | Klub: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 42 |
Sedláček Kamil | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matys Tomáš | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 30 |
Bičan Tomáš | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šot Michal | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Prek Tomáš | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 42 |
Poříz Leoš | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Tkáč Petr | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 34 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vorel Ladislav | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bernacik Stanislav | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Helar Ondřej | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 30 |
Helar Jakub | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 7-8 | Mix - body: 22 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Borodáčová Soňa | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 23 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 42 |
Hlavačková Pavlína | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 23 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Nezvalová Jana | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 25 | Mix - umístění: 7-8 | Mix - body: 22 |
Horáková Andrea | Klub: T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: Neznámé | Čtyřhra - body: 25 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 42 |
Maršálková Eliška | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pořízová Radka | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Houzarová Adéla | Klub: Start Jihlava | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 30 |
Šplíchalová Lisa | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 30 |